כפר סבא

חשד: שני תושבי כפ"ס תקפו אדם אחר

השניים חשודים כי יחד עם אחרים תקפו גבר שיצא עם בתו הקטינה של אחד מהם

מיכאל פרוסמושקין 14/05/2019
המשטרה פתחה בחקירה (iclipart)

שני תושבי כפר סבא, 21 ו - 39, נעצרו בסוף השבוע בחשד לתקיפה של אדם אחר. 

על פי החשד, ב - 10 במאי, השניים תקפו אדם אחר באמצעות בקבוק וגרמו לו לחבלות שהצריכו טיפול רפואי. בפתח הדיון הארכת מעצרם של החשודים בבית המשפט סיפר נציג המשטרה על נסיבות המקרה. "בעקבות דיווח על אדם שהותקף במושב צופית, הגיעו שוטרים למקום ויצרו קשר עם המתלונן. הוא סיפר כי ישב יחד עם בת הזוג שלו, בת ה - 17,  שהיא ממשפחת החשודים, כשלפתע שני החשודים ואחרים הגיעו למקום ותקפו אותו". לטענת המשטרה, הרקע לתקיפה: התנגדות של משפחתה של הקטינה שהיא תצא עם המתלונן. במסגרת החקירה חקירה גבתה המשטרה עדויות מהקטינה, אמה ובן משפחה נוסף. 

סנגוריהם של החשודים אמר בבית המשפט: "שני החשודים נעדרים עבר פלילי, יש בעיה במשפחה, הבת של החשוד (בן ה - 39) שהיא קטינה בת 17, יוצאת ומבלה בניגוד לעצתו עם בחור מבוגר יחסית. האמא מקבלת הודעת וואטס אפ שהבת שולחת לה ואומרת לה שיבואו מהר ויביאו משטרה לבית של החבר, שיש לה בעיות איתו. ברורה רמת הלחץ של האב והמשפחה שמגיעים למקום. האב אומר כי לא היה מעורב באירוע אלים, כמו שאומר האח ששוחרר. החשוד השני אומר כי היה מעורב באירוע האלים, קושר את עצמו לאירוע, אך הרבה פחות ממה שהמשטרה חושדת שעשה".

בתום הדיון, השופט קבע כי מעיון בחומר החקירה עולה חשד סביר והאריך את מעצרם בשלושה ימים. בדיון נוסף שהתקיים ביום שני השבוע בעניינם ביקשה המשטרה שוב להאריך את מעצרם של החשודים תוך שהיא מציינת כי עוצמת החשד נותרה בעינה. בדיון השני הוסיף הסנגור כי החשודים מביעים צער על מה שהיה ועל חלקם באירוע. 

בתום הדיון, בית המשפט הורה על שחרור החשודים למעצר בית בן מספר ימים ובתנאים מגבילים נוספים. 

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
ילד כבן 6 נפגע מרכב
היזם הכפר-סבאי טל ברוך
"לראש העיר יש הזדמנות להפוך את כפר סבא לעיר המתחדשת המובילה בארץ"
העמותה למען הקשיש במודיעין הפסיקה פעילותה
מהו ביטוח משתלם לרכב עבורנו?
4 דרכים לחסוך בחשמל בקיץ
4 דרכים לחסוך בחשמל בקיץ
קשה בצמרת
אושרת חניה ופרחאל ישראל
תלמידות מצפת העפילו לגמר 'מדענים צעירים'
עדי ביטי חזרה מצילומי הישרדות