כפר סבא

חשמל, זה לא משחק ילדים

עובדי עיריית כפר סבא מתחו כבל חשמלי בתור חצר של בניין משותף ותלו אותו על ענפי העצים, באמצעות נייר דבק רחב. רק אחרי שלושה חודשים הסירו את הכבל

זאב שרגא 16/05/2019
כבל חשמל שנמתח על גבי העצים בבניין
צילום: פרטי

 דיירי הבניין ברחוב הרצל בכפר סבא, גילו יום אחד כבל חשמלי מותח בחצר הבניין, תלוי בצורה מאולתרת על ענפי העצים, בין השאר באמצעות נייר דבק עבה.

"בערך סמוך לחג סוכות ביצעה העירייה עבודות סמוך לבניין ומתחה כבל חשמל בצורה מאולתרת, במקום לחפור תעלה מתחת למדרכה מתחו כבל מאחד מעמודי החשמל לכיוון גינת גיבורי ישראל ותלו אותו על עצים בגינה שלנו. יצרתי קשר עם העירייה. פעם אחת אמרו לנו שזה ככה כי יורד גשם, לא רוצים לחפור ולעשות לנו בוץ בבניין, בהמשך התקשרתי שוב ואמרו לי שיחזרו אליי עם תשובה."

 "נתתי להם זמן עד אחרי פסח, ראיתי שהם לא מתייחסים, בהמשך שלחתי פניה רשמית למבקר העירייה עם עותק לסגן ראש העירייה, עילאי הרסגור הנדין שמיד סייעו לנו ושלחו עובדים לתקן את זה," הוא אומר, "פרטאצ' כזה רואים רק במדינת עולם שלישי."  

 מעיריית כפר סבא נמסר בתגובה: "התושב פנה אל מבקר העירייה ואל סגן ראש העיר, עילאי הרסגור הנדין. תלונתו התבררה כמוצדקת וטופלה באופן מיידי".

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
חודש מרץ של מופעים בקניון שבעת הכוכבים
חודש מרץ של מופעים בקניון שבעת הכוכבים
מודיעין- מודל לרישוי עסקים
פתיחת חנות דגל ללין, קולקציית פסח
מי הגיע לפתיחת חנות דגל של ללין?
עצרת התעוררות בכפר סבא
אלי דלל סגן ראש עיריית נתניה, דר משה ברקת הממונה על רשות שוק ההון, הביטוח והחיסכון ומרצה במכללה, פרופ הרט, נשיא האקדמית נתניה ועוד צחי רדיאנו, מנכל המכללה
האקדמית נתניה העניקה תארים לבוגרים
שיתוף פעולה בין המרכז הרפואי פדה-פוריה ועיריית סכנין
שיתוף פעולה בין המרכז הרפואי פדה-פוריה ועיריית סכנין
שכונת יד התשעה. הפרויקט תקוע
העירייה היא זו שטרפדה קידום פרויקט פינוי בינוי ביד התשעה
הרב דר מיכאל לייטמן
מה חשוב לזכור בימים אלו?