כפר סבא

"בר לב" אלופים

נבחרת הבנים בחטיבת הביניים "בר לב" בכפר סבא זכתה במקום הראשון באליפות המדינה בכדורעף , נבחרת הבנות של חטיבת הביניים "אלון" הגיעה למקום השני

כתב לוקאל 22/05/2019
נבחרת הבנים בחטיבת הביניים
צילום באדיבות דוברות עיריית כפר סבא

כפר סבא ממשיכה בשבוע הספורט המוצלח שלה כאשר נבחרת הבנים בחטיבת הביניים "בר לב" בעיר זכתה במקום הראשון באליפות המדינה בכדורעף שהתקיימה אתמול בקריית חיים. התלמידים הכפר סבאים התחרו מול נבחרת הכדורעף מעמק חפר במשחק צמוד, שבסופו ניצחו. במקביל, התחרתה גם נבחרת הבנות מחטיבת הביניים "אלון" שהגיעה למקום השני והמכובד במשחק שהתקיים מול נבחרת בית הספר "נופי הבשור" מקיבוץ מגן.

ראש העיר, רפי סער: "התרגשתי לשמוע על הישגיהם של התלמידים והתלמידות מחטיבות הביניים, ואני חש מלא גאווה שאלו בני הנוער בעירנו. תושבי כפר סבא פעילים במגוון ענפי הספורט ואנו נעצים את פעילויות הספורט בעירנו".

סגן ראש העיר ומחזיק תיק הספורט, דני הרוש, "התלמידים והתלמידות השתתפו במשחקים שהיו צמודים לאורך כל הדרך, ואני מברך אותם על הישגיהם המשמעותיים. אין ספק כי האימונים הרבים והמחויבות של התלמידים הובילו להישגים אלה".

מנהלת חטיבת הביניים "בר לב", ענת עומר: "אנו גאים בתלמידנו שזכו במקום הראשון, הזכייה היא תוצאה של עבודה קשה ואימונים אינטנסיביים לצד עקביות ומחויבות לתהליך. התלמידים שיחקו באופן מקצועי ויוצא דופן, נלחמו על כל כדור וגרמו לנו לגאווה ענקית. ניכר שלצד המחויבות שלהם כשחקנים, גם איגור המאמן עושה עבודתו באופן מקצועי ולראייה התוצאה".

עוד בכפר סבא
שרון יונתן 12/09/2019
זאב גולדשמיט 03/09/2019
זאב גולדשמיט 29/08/2019
זאב גולדשמיט 27/08/2019
זאב גולדשמיט 22/08/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
חשד: אישה סיעודית הותקפה ע"י המטפלת שלה
כתב אישום נגד תושב הוד השרון שכלבו תקף ילד
האלופה שלנו
כתב אישום בגין רצח כפול בנתניה
אלפי יח"ד ייבנו בשפרעם
חשד: תייר ביצע הונאות אשראי באזור ת"א
יאיר קרביץ. עשינו הישג אדיר
קרביץ ופורת מהעתודה חתמו ברעננה
סוללה הוצאה מקיבתו של פעוט
סוללה הוצאה מקיבתו של פעוט