כפר סבא

"בר לב" אלופים

נבחרת הבנים בחטיבת הביניים "בר לב" בכפר סבא זכתה במקום הראשון באליפות המדינה בכדורעף , נבחרת הבנות של חטיבת הביניים "אלון" הגיעה למקום השני

כתב לוקאל 22/05/2019
נבחרת הבנים בחטיבת הביניים
צילום באדיבות דוברות עיריית כפר סבא

כפר סבא ממשיכה בשבוע הספורט המוצלח שלה כאשר נבחרת הבנים בחטיבת הביניים "בר לב" בעיר זכתה במקום הראשון באליפות המדינה בכדורעף שהתקיימה אתמול בקריית חיים. התלמידים הכפר סבאים התחרו מול נבחרת הכדורעף מעמק חפר במשחק צמוד, שבסופו ניצחו. במקביל, התחרתה גם נבחרת הבנות מחטיבת הביניים "אלון" שהגיעה למקום השני והמכובד במשחק שהתקיים מול נבחרת בית הספר "נופי הבשור" מקיבוץ מגן.

ראש העיר, רפי סער: "התרגשתי לשמוע על הישגיהם של התלמידים והתלמידות מחטיבות הביניים, ואני חש מלא גאווה שאלו בני הנוער בעירנו. תושבי כפר סבא פעילים במגוון ענפי הספורט ואנו נעצים את פעילויות הספורט בעירנו".

סגן ראש העיר ומחזיק תיק הספורט, דני הרוש, "התלמידים והתלמידות השתתפו במשחקים שהיו צמודים לאורך כל הדרך, ואני מברך אותם על הישגיהם המשמעותיים. אין ספק כי האימונים הרבים והמחויבות של התלמידים הובילו להישגים אלה".

מנהלת חטיבת הביניים "בר לב", ענת עומר: "אנו גאים בתלמידנו שזכו במקום הראשון, הזכייה היא תוצאה של עבודה קשה ואימונים אינטנסיביים לצד עקביות ומחויבות לתהליך. התלמידים שיחקו באופן מקצועי ויוצא דופן, נלחמו על כל כדור וגרמו לנו לגאווה ענקית. ניכר שלצד המחויבות שלהם כשחקנים, גם איגור המאמן עושה עבודתו באופן מקצועי ולראייה התוצאה".

עוד בכפר סבא
זאב גולדשמיט 22/08/2019
זאב גולדשמיט 20/08/2019
המפגש בלשכת ראש העירייה. לקדם את ענף הכדורעף
זאב גולדשמיט 14/08/2019
אשר אלקובי (מימין), שאול מיטלברג (משמאל) ודני הרוש עם נשיא המדינה. כבוד למועדון
זאב גולדשמיט 08/08/2019
דפנה כהן, הפיזיוטרפיסטית היחידה בליגת העל
זאב גולדשמיט 06/08/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
10 נפצעו כתוצאה מגל שטלטל סירה
גן החיות התנכי בירושלים
בין ערביים בגן החיות
חשד: אולם אירועים פעל חרף צו סגירה שהיה תלוי נגדו
"לוחמת"
צנחן בשדה עגבניות
כוכב נולד בחוף אשקלון
ארז ברט
עצרת מחאה נגד מצעד הגאווה ברעננה
פתחו ערוץ