כפר סבא

"לא הגיוני לשתק לנו את החיים"

תושבי רחוב העמק בכפר סבא זועמים נוכח הודעה של מפעל המים אודות עבודות תשתית העתידות להתחיל "בימים הקרובים" ולהימשך "כחודש וחצי", תוך שיבושים שייתכנו באספקת המים

זאב שרגא 23/05/2019
עו
צילום: פרטי

תושבים ברחוב העמק בכפר סבא זעמו השבוע נוכח הודעה שנתלתה ברחוב על ידי מפעל המים כפר סבא, בה מידע אודות עבודות העתידות להתקיים ברחוב ולהתחיל, "בימים הקרובים".

 "מפעל המים כפר סבא מתחיל בימים הקרובים בביצוע שדרוג צנרת מים ברחוב העמק בקטע שבין רחובות ויצמן לרופין," נכתב בהודעה, "העבודות יכללו כניסה לחצרות הפרטיות לצורך חידוש הבתים לצנרת העירונית. העבודות ימשכו כחודש וחצי ובמהלך העבודות יחולו שינויים בהסדרי התנועה וייתכנו שיבושים באספקת המים."

 עוד נכתב בהודעה כי, "לסירוגין לא תתאפשר כניסה ויציאה של רכבים החל מהשעה 8:00 ועד השעה 16:00. חניית הרכבים ברחוב תפריע ותעכב את ביצוע העבודות, לכן יש להחנות את רכבכם בשעות היום ברחובות הסמוכים. רכב שיפריע למהלך העבודות ייגרר. מצטערים על אי הנוחות הזמנית שתיגרם לכם כתוצאה מעבודות אלו אשר נועדו לשפר את איכות השירות לתושבי העיר."

 "זה פשוט לא הגיוני לשתק לנו את החיים למשך שישה שבועות, מבלי שנוכל להתכונן להפסקות מים או שנצטרך להחנות את הרכבים חודש וחצי ברחובות סמוכים, כשגם ככה יש כאן מצוקת חניה גדולה בכל האזור," אומר אחד הדיירים ברחוב.

 עו"ד אהוד יובל לוי יו"ר מפעל המים בפועל, מוסר בתגובה: "העבודות המתוכננות לביצוע ברחוב העמק נדרשות כחלק משדרוג תשתית המים באזור, לטובת התושבים. ההודעה שנמסרה לתושבי הרחוב מטרתה להודיע באופן כללי על העבודות הצפויות, על מנת להכין את ציבור התושבים הרלבנטי. הודעות פרטניות, הכוללות התייחסות לזמני הפסקות באספקת המים, כולל פרקי הזמן ביניהן, על פי הערכת מפעל המים, ימסרו באופן מסודר בסמוך למועד התרחשותן בפועל.

מדובר באי נוחות זמנית בלבד, לגביה הביע מפעל המים את התנצלותו, אשר לאחריה יוכלו התושבים ליהנות מאספקת מים סדירה ואיכותית.

בכל הנוגע למצוקת החניה בזמן ביצוע העבודות הנ"ל, הרי שמטבע הדברים במהלך התקדמות העבודות יתפנו מקומות חניה מעת לעת".

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
פועל נפל מגובה באתר בניה - מצבו בינוני
פועל נפל מגובה באתר בניה - מצבו בינוני
ועדה רפואית
הצלחה לתוכנית "מחיר למשתכן" בנתניה
החשד: סיפקה סמים לקטינים
מצילה חיים
מתחם התחנה בי-ם יישאר פתוח
מתחם התחנה בי-ם יישאר פתוח
בטווח של כמה דקות: שני ילדים נפצעו בתאונות
בטווח של דקות: שני ילדים נפצעו בתאונות
אביב משל
חשש לחייו של צעיר מכפ"ס שנעדר באינדונזיה