כפר סבא

הרוג בשריפה בדירה בכפר סבא

גבר חולץ ללא רוח חיים מדירה בה פרצה שריפה ברחוב השיקמה בכפר סבא .ע"פ עדי ראיה, עוד בטרם הגיעו כוחות ההצלה למקום, נצמד הגבר לסורגים בדירתו וזעק לעזרה

מיכאל פרוסמושקין 27/05/2019
הרוג בשריפה בדירה בכפר סבא
צילום: מיכאל פרוסמושקין

הרוג בשריפה שפרצה הבוקר (שני) בדירה בכפר סבא. 

סמוך לשעה 10:10 התקבל דיווח על שריפה בדירה ברחוב השיקמה בכפר סבא. עם קבלת הדיווח הוזעקו למקום כוחות כיבוי, מד"א ומשטרה אשר זיהו עשן סמיך ולהבות מדירה בקומה ראשונה בבניין בן ארבע קומות. 

לוחמי האש בפיקודו של רב רשף חזי זעזע פרצו לדירה ותוך זמן קצר איתרו בסריקות גבר שהיה שרוע על הרצפה. הוא חולץ והועבר לטיפול אנשי מד"א שנאלצו לקבוע את מותו של גבר בן 58 אשר מתגורר בדירה. אישתו לא הייתה בעת פרוץ השריפה בדירה. 

חובש בכיר במד"א ניר עמרני סיפר: "כשהגענו למקום ראינו אש ועשן בחלונות של הדירה בקומה הראשונה. הכיבוי פעלו לכבות את הלהבות ומיד כשהתאפשר עלינו לדירה בליווי הכיבוי וחילצנו גבר שהיה מחוסר הכרה וסבל מכוויות ושאיפת עשן. הוא היה ללא סימני חיים ולצערנו לא נותר לנו אלא לקבוע את מותו."
 
רועי סולומון מתנדב זק״א מרחב שרון,* אמר: ״כשהגעתי לזירה ראיתי דירה העולה בלהבות, האש בדירה היה חזק מאוד, הכל היה אפוף עשן כשלוחמי באש חילצו מהדירה הבוערת גבר  שסבל משאיפת עשן וכוויות קשות מאוד, פרמדיק מד״א אישר את מותו במקום, צוות זק״א כפר סבא טיפל בגופת ההרוג ובאיסוף הממצאים בזירה הקשה.״

על פי עדויות של תושבי המקום, עוד בטרם הגעת כוחות ההצלה, הם ראו את הגבר נצמד לחלון של הדירה שעליו סורגים והתחנן על חייו תוך שהוא ביקש שיוציאו אותו מהדירה. בחלוף זמן קצר הוא התמוטט.

חוקר שריפות שהוזעק למקום החל בחקירת נסיבות פרוץ האש. הזירה נסגרה.
 
מפקד תחנה אזורית השרון טפסר משנה רוני קדם וסגנו סגן טפסר אלי פילו הגיעו אף הם למקום ופיקדו על האירוע. חוקר דליקות רב רשף ניסים גווילי החל בחקירת פרוץ האש שהמוקד שלה היה בחדר שינה.

 תושבים המתגוררים בבניין ומכירים את המנוח הוכו בהלם עם היוודע דבר מותו של האיש, כשחלקם אף פרצו בבכי. עובדים סוציאליים של העירייה הגיעו למקום ומטפלים בבני משפחתו של המנוח ושכניו שחלקם ששרויים בטראומה.
 
המנוח הותיר אחריו אישה, הורים, שני ילדים ושלושה נכדים.

עוד בכפר סבא
מיכאל פרוסמושקין 19/07/2019
שריפות באזור קבר בינימין בכפר סבא
מיכאל פרוסמושקין 17/07/2019
מיכאל פרוסמושקין 12/07/2019
מיכאל פרוסמושקין 11/07/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
נערכה ישיבה חגיגית של ועד הגנים העירוני
תושב ת"א הואשם בהנחת מטען ליד בניין המגורים של אימו
עוברים דירה עם העירייה
כאן משפצים
כאן משפצים
מחאת הסוחרים כנגד תכנית מהיר לעיר
"או נת"צ או אנחנו"
אחד מכל דבר
הפוליטיקה של כפר סבא
הפוליטיקה של כפר סבא
אסתי גינזבורג גייסה 5 מיליון דולר בערב תרומות לארגון איחוד הצלה
אסתי גינזבורג מגייסת