כפר סבא

פרס גלר

עיריית כפר סבא ומשפחת גלר העניקו ל-12 מתנדבים מהעיר את הפרס ע"ש זאב גלר ז"ל. הפרס מוענק למתנדבים זו השנה ה- 35 השנה, הוענק אות מפעל חיים לארז בוטל על התנדבותו יוצאת הדופן מזה למעלה מ- 25 שנים

כתב לוקאל 30/05/2019
זוכי פרס גלר
צילום באדיבות עיריית כפר סבא

עיריית כפר סבא ומשפחת גלר העניקו בטקס מרגש וחגיגי ל- 12 תושבים ותושבות את הפרס ע"ש זאב גלר ז"ל לעשייה התנדבותית משמעותית. הפרס מוענק זו השנה ה- 35.

12 התושבים והתושבות שקיבלו את הפרס: אדם טיר, רעות לב הר, אורן צ'רניצקי, אלמוג שעיבי, אתי אברהם, רחל בועז, עידו יצחקי, אביבה שרייבמן, מאיר אהרוני, נתן אזון, שמעון ללוש וסטיב (סטפן) פרידמן.

השנה, הוענק אות מפעל החיים לתושב, ארז בוטל, על התנדבותו יוצאת הדופן מזה למעלה מ- 25 שנים. בשנת 1998 הצטרף לעמותת "ניצן" המסייעת ומקדמת ילדים עם לקויות למידה, וכיהן 20 שנה כיו"ר הסניף. במהלך השנים יזם, פיתח ופעל רבות על מנת להרחיב את פעילויות הסניף. בנוסף הצטרף בהתנדבות למחלקת נפגעים בצה"ל ומשמש מזה 18 שנים באחד התפקידים הקשים ביותר כמודיע נפגעים צה"לי. כיום הוא מנהל מדור ביחידה, ועל תפקידו זה קיבל את אות הרמטכ"ל להצטיינות. ארז מתנדב קבוע  גם במשטרת ישראל.

הטקס החגיגי התקיים בהיכל התרבות העירוני במעמד: ראש העיר- רפי סער, נגיד בנק ישראל לשעבר ויו"ר ועדת הפרס- ד"ר דוד קליין, גב' טובה גלר- יקירת העיר, אזרחית הכבוד של העיר כפר סבא ואלמנתו של זאב גלר ז"ל, יו"ר מועצת ארגוני המתנדבים- אפרים אריאלי, חברי מועצה, מנהלי מחלקות ואגפים בעירייה ומכובדים נוספים. נוסיף כי את הטקס ארגנה המחלקה לעבודה קהילתית והתנדבות שבאגף לשירותים חברתיים קהילתיים. 

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
ברוידא וקריסטל עם בני עקיבא
האלוף שלנו
מעבדת הידרו  בבית פרטי בהרצלי
מאות שתילי סם נמצאו בבית בהרצליה
מאבטחים הותקפו בבית חולים בנהריה
אישום: בני זוג ביצעו עשרות התפרצויות
צעיר נדקר למוות ביבנה
שלמו 25 מיליון שקלים והבית שלכם
שלמו 25 מיליון שקלים והבית שלכם
מפגשים חווייתיים לוותיקי הוד השרון
מפגשים חווייתיים לוותיקי הוד השרון