כפר סבא

לראשונה - הקרקס מגיע לכפר סבא

מדובר ב- AQUA - קרקס על המים, שאותו מפיקה חברת "טבת הפקות", אשר עומדת מאחורי הפקות ענק מרשימות בהןWOW- , המופע המרהיב שרץ כבר 18 שנים באילת ומופיע גם בלאס וגאס , מחירים מיוחדים לתושבי העיר לאור דרישת העירייה

כתב לוקאל 03/06/2019
הקרקס מגיע לכפר סבא
צילום אילוסטרציה iclip art

מתי בפעם האחרונה הייתם בקרקס אמתי והתלהבתם מביצוע פעלולי לוליינות עוצרי נשימה? עכשיו זו ההזדמנות שלכם!  בעקבות פנית ראש העיר רפי סער, שיזם את המהלך, יגיע לעיר קרקס AQUA - קרקס על המים.

מדובר בקרקס חדשני המעוצב כספינה עוגנת. מהספינה הגדולה ירדו במהלך המופע עשרות אקרובטים, קפטן אחד מיוחד ומלח.כשהמים המקיפים את אותה הספינה משמשים להם כקרקע לא ממש יציבה. האקרובטים הנועזים משתמשים במים הזורמים כדי לבחון עם עצמם גבולות חדשים ובכך הם יוצאים למסע מלא הפתעות והרפתקאות, שאין לו יעד מוגדר אבל יש בו לא מעט אתגר. הקרקס בהשתתפות כ-40 אמנים מרחבי העולם, יתקיים באוהל הקרקס הגדול והחדש, שיוצב ברחוב אנגל 78 בשטח הכורכר בסמוך למתחם דמרי סנטר. האוהל החדש מתהדר בכיסאות חדישים ונוחים, במערכות תאורה מרשימות, אפקטים מרהיבים ולראשונה בישראל מדובר במופע שעושה שימוש במערכות מים ממוחשבות.

את הקרקס מפיקה חברת "טבת הפקות", אשר עומדת מאחורי הפקות ענק מרשימות בהןWOW-  , המופע המרהיב שרץ כבר 18 שנים באילת ומופיע גם בלאס וגאס!! במהלך 11 השנים האחרונות מפיקים את מופעי הקרקס הגדולים עם אקרובטים שמגיעים אלינו מרחבי העולם, בכל שנה מפיקים קרקס חדש הכולל מתקנים, תלבושות והפקה מיוחדת לארץ, הקרקס זוכה להצלחה גדולה בארץ.

הקרקס יהיה בכפר סבא בין התאריכים- 28.6 עד 27.7 מדובר ב- 26 הצגות כשתושבי העיר יוכלו לרכוש כרטיסים בעלות מוזלת של 71 ₪ במקום 116 ₪ כנגד הצגת ת.ז. 

חברת המועצה עדי לוי סקופ מחזיקת תיק התרבות, "אנחנו שמחים מאד לארח את קרקס אקווה בעיר כפר סבא ואני מודה לראש העיר על היוזמה לטובת התושבים שייהנו מאטרקציה מבדרת לכל המשפחה ולטובת כלל העסקים באזור. בימים אלה העירייה עמלה על הכנתה של תכנית תרבותית רחבת היקף לחודשי הקיץ לרווחת כלל תושבי העיר".

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
אישום: בכיר בתחנת דלק גנב עשרות אלפי שקלים
אישום: בכיר בתחנת דלק גנב עשרות אלפי שקלים
 עורכי   הדין   ורד   כהן   ורענן   בר-און
מי חשוף לתביעות ומה ניתן לעשות?
נחתם הסכם קיבוצי בין ועד העובדים לרשת מגוונים
אישום: איים על אחותו
נקבע מותו של רוכב אופניים שנפצע בתאונה
לוח הצגות ומופעים לשבוע הקרוב
לוח הצגות ומופעים לשבוע הקרוב
ילד נפצע קשה מפגיעת רכב משמר הגבול
הפוליטיקה של רמת השרון
הפוליטיקה של רמת השרון