כפר סבא

פתיחת תערוכת צילומי קבע בכ"ס

שהייתו של האמן אורי דה בר במחלקה השיקומית גלר בכפר סבא, הניבה סדרת צילומים מרתקת המתארת את הבנאליה של שהייתו במקום מזוויות צילום מיוחדות

כתב לוקאל 05/06/2019
צילום: פרטי

סדרת צילורים של אורי דה-בר בהשראת השהייה במחלקה השיקומית  של בית חולים מאיר

אוצרת : אביה ממון

בתאריך 24.6.19 בשעה 16:00, תפתח באולם קבלת הפנים של מרכז שיקום גלר בכפר סבא, תערוכת צילומים יוצאת דופן של האמן אורי דה בר.

הסדרה המצולרת (צילום+ציור) של האמן מתעדת הוויה יומיומית של פאציינט במרפאה השיקומית לסניורים של בית חולים מאיר ברחוב גלר בכפר סבא.

סדרת הצילורים מתארת את הבנאליה, של שגרת המטופלים והצוות בבית החולים מנקודת מבטו של פציאנט מרותק למיטה שנאלץ לשכב פרקדן במיטה, עיניו נעוצות בתקרה, עוקבות אחרי השום דבר - "התחלתי לספור כל כמה זמן מנצנץ גלאי כיבוי האש בתקרה (כל 11 שניות) ועקבתי אחרי מעוף וזמזום הזבוב הטורדני" מהול בצעקות של חולה כואב ודואב "אחות אחות".

התיעוד כולל  תיאור חיי היום יום  במחלקה, הסתכלות מזווית אחרת על חפצים ואירועים רגילים, בלתי חשובים בעליל, בסביבתו המיידית כמו הרגל המדלדלת בכסא הגלגלים, אסלת השירותים, מסילת הוילון המוסט ברישול מעל המיטה, צילחות ארוחת הבוקר ועוד...

 הוויה  של בחזקת "מכאן רואים מה שלא רואים משם ", סדר יום שמורכב מהציפייה לארוחות המשעממות, לביקור הרופאים ואחיות, למקלחת ולביקור המשפחה.

התערוכה זוטא מוקדשת לצוות הנהדר הסימפטי והאמפתי של המרכז הרפואי לשיקום סניורים – גלר.

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
אלמונים השחיתו את רכבו של רב ברמת השרון
דן פנורמה חיפה
נבחרות אוסטריה וסלובניה יתארחו במלון דן פנורמה בחיפה
סייע בפינוי באמבולנס ופרץ לבית המפונה
פסטיבל הבירה ברעננה חוזר
שלל הגניבות: מוצרי מזון בשווי אלפי שקלים
שלל הגניבות: מוצרי מזון באלפי שקלים
פסטיבל שכולו ספר
פסטיבל שכולו ספר
יור ארגון קבלני חיפה, חיים פייגלין
"כרבע מיליון העוסקים בענף הבנייה נפגעו ממדיניות האוצר"
חשד: 4 חשודים מעורבים באונס קטינה