כפר סבא

המלאכים הצעירים של כפר סבא

"מלאכי יום הולדת" ביוזמה מבורכת בכפר סבא

כתב לוקאל 05/06/2019
ילדי כיתות א'2 מבית ספר גולדה מאיר
צילום: עמרי מאשיאן

השבוע הצטרפו למעגל הנתינה של מלאכי יום הולדת, ילדי כיתות א'2 מבית ספר גולדה מאיר בכפר סבא. 
במהלך השנה אספו ילדי וילדות הכיתה בקבוקים לפיקדון, ואת כל הכסף שנאסף הם החליטו לתרום לפרוייקט מלאכי יום הולדת Birthday Angels.

בזכות המלאכים הצעירים הללו, נוכל להעניק חגיגת יום הולדת לעוד ילדים וילדות שמשפחתם אינה יכולה לחגוג להם, ולהפוך את יום ההולדת שלהם ליום משמעותי ומשמח. 

תעודת הוקרה מטעם עמותת בקהילה אותה ייסד ד"ר אראל מרגלית - נמסרה בהפתעה על ידי מר עמר גבעתי  והילדים התרגשו מאד, וסיפרו כי הם פשוט חושבים שלכל אחד/ת מגיעה חגיגת יום הולדת, וכל ילד/ה צריכים להרגיש שהם מיוחדים. 
כל הכבוד לילדים על רוח הנתינה וראיית העולם הכל כך מיוחדת. 
ללא ספק סופש שמתחיל בהשראה. 

מלאכי יום הולדת- 
בישראל המודרנית של שנות האלפיים, ילדים רבים לא זוכים כלל לחגוג את יום הולדתם, עקב המצוקה המשפחתית הקשה בה הם נתונים. יום ההולדת הוא האירוע המשמעותי ביותר בחייו של כל ילד. למסיבת יום הולדת יש ערך חינוכי והתפתחותי רב לכל ילד, ועל אחת כמה וכמה לילדים משכבות מצוקה.

ילדי היומולדת שמגיעים מרקע סוציו-אקונומי נמוך שרבים מהם אינם חוגגים כלל את יום הולדתם, זוכים להרגיש חלק מהחברה הנורמטיבית, נאהבים ומוערכים כמו חבריהם לכיתה, מעמדם החברתי מתחזק והדימוי העצמי שלהם מועצם. 
מאז תחילת הפרויקט חגגנו כבר ללמעלה מ-35.000 ילדים משכבות מצוקה בישראל את יום הולדתם,בזכות מתנדבי "מלאכי יום הולדת" והודות לנדיבות, של שותפים בארץ ובעולם
.    

 

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
בית הספר היסודי בן-גוריון הוסמך כביס ירוק
ירוק מאוד
אישה טבעה בחוף בבת ים - מצבה קשה
אישה טבעה בחוף בבת ים - מצבה קשה
מומחה מחול בדק את התלונות על ריחות רעים
מומחה מחו"ל בדק את התלונות על ריחות רעים
שוחים וזוכים
עומדת לדין
ודמני הולך עם גינזבורג
הפגייה ב"שניידר" במקום הראשון
'מבצע פרלה'