כפר סבא

מהי עלותה של כל ישיבת מועצה חודשית?

חבר המועצה צביקה צרפתי שביקש לדעת במה כרוכה הפקתה של ישיבת מועצה בנוהל החדש, המתקיימת מדי חודש במיקום אחר בעיר , קיבל תשובה מפתיעה בנושא

זאב שרגא 12/06/2019
צביקה צרפתי, כמה עולה כל ישיבת מועצה?
צביקה צרפתי, כמה עולה כל ישיבת מועצה? צילום: פרטי

בישיבת המועצה שהתקיימה ביום רביעי שעבר ביקש חבר המועצה צביקה צרפתי ("כפר סבא אחת") לקבל נתונים אודות עלויות והליכי הפקתן של ישיבות המועצה בנוהל החדש, במיקומים שונים ברחבי העיר. "עם כינונה של מועצת העיר החדשה, גדל מספר חברי מועצת העיר ל-21 ,ועלה הצורך לקיים את ישיבות מועצת העיר באולם גדול, אשר יוכל להכיל את חברי המועצה, נציגי העיריה והציבור הפוקד את ישיבות המועצה," הסביר צרפתי, "ראש העיר נענה לצורך ואכן ישיבות המועצה מתקיימות מידי חודש באחד ממתקני העיריה בעיר, אלא שלעובדה שאין משכן קבע יש מחיר, והוא הצורך בהתקנת מערכות שמע, הגברה, הקלטה והקרנה, באופן חד פעמי, בכל ישיבה וישיבה, ולכן ראוי לשקול בחינת מיקום קבע לישיבות המועצה."

 צרפתי ביקש אם כן לקבל מענה לשאלות מה עלותה של כל ישיבת מועצה? מהו סך התקציב שהוקצה לכך, ומאיזה סעיף תקציבי? מי הקבלן אשר מתפעל את הקמת התשתית לכל ישיבה, וכיצד נבחר? והאם בכוונת ראש העיר לבחון מיקום קבע לישיבות המועצה?

 במענה שהעביר מנכ"ל העירייה איתי צחר נמסר כי לאור הגידול במספר חברי המועצה ומתוך רצון להנגיש את ישיבות מועצת העיר לכלל תושבי העיר, הוחלט לקיים את ישיבות המועצה במקומות שונים ברחבי העיר. העלות הממוצעת לישיבת מועצה הינו כ-6,000 ₪ ולטובת קיום ישיבות המועצה הוקצה סעיף תקציבי, מספר 1611110752 ,על סך 95,000 ₪ כאשר ההפרש בין קיום ישיבות המועצה בחדר ישיבות המועצה לבין קיומן בחוץ עומד על כ- 55,000 ₪.

 עוד נמסר כי העירייה קיימה מכרז הגברה ותאורה בו זכה ספק מסוים. כאשר הספק זוכה המכרז איננו מסוגל לבצע את העבודה, יש העברה לספק אחר. במקרה דנן, הספק שזכה במכרז אכן הודיע כי אינו פנוי בתאריכי ישיבות המועצה. הספק שנבחר להקמת תשתית הישיבות הינו ספק עירייה אשר עובד עם העירייה. הספק נדרש לרכוש ציוד מיוחד לקיום ישיבות כגון מיקרופונים מיוחדים, מסכי תמלול, חיבורי טעינה

לטאבלטים וזאת ללא תוספת עלות מיוחדת ולכן נבחר. בנוגע למיקום, בשלב זה אין בכוונת ראש העיר לבחור מיקום קבע לקיום ישיבות המועצה."

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
3-0 בדרבי
"ליגת נגב סל" יוצאת לדרך
המכרז לשכונת נוריות יצא לדרך
"ארגון תומך משפחה"
רחוב קזן פינת פרדס משותף
איפה אפשר להדליק מדורות ברעננה?
נעצר לבדיקת רישיונות והתגלה כסוחר סמים
ישראלים תתעוררו
תקפו וגנבו רכוש על רקע חוב כספי
אישום: תקפו וגנבו רכוש על רקע חוב כספי