כפר סבא

חשש לחייו של צעיר מכפ"ס שנעדר באינדונזיה

אביב משל(23), מכפר סבא נעדר מזה מספר ימים לאחר שעקבותיו אבדו לאחר שיצא לגלוש במהלך טיול אחרי הצבא. צוותי חילוץ של האינדונזים חיפשו אותו בסירות אך עד כה ללא הצלחה

מיכאל פרוסמושקין 19/06/2019
אביב משל
צילום באדיבות המשפחה

חשש לחייו של מטייל ישראלי, אביב משל (23) מכפר סבא, שנעדר מזה מספר ימים באינדונזיה.

מיד לאחר הבחירות, אביב טס למזרח לטיול הגדול שלו אחרי שירות צבאי בסטי"לים (ספינות טילים). בין היתר טייל תחילה עם חבר בפיליפינים ולפני מספר שבועות הגיע לבדו לבאלי באינדונזיה. ביום שני, ה – 17 ביוני, בשעה 14:30 (זמן מקומי) הוא עשה סאפ (גלישה) באי נוסה למבונגן (island of Nusa Lembongan off of Bali) ומאז עקבותיו אבדו.

בית מלון בו התארח משל עדכן את הרשויות כי הוא לא שב למלון ובעקבות כך צוותי חילוץ אינדונזיים החלו בביצוע חיפושים אחריו באמצעות סירות באיים השכנים ובים, אך עד כה ללא תוצאות. ביום רביעי השבוע עודכנה משפחתו על ידי הקונסוליה האמריקאית.

בשל היחסים הדיפלומטים של ישראל ואינדונזיה משרד החוץ מתקשה לעזור לחפשו והשגרירות האמריקאית עוזרת במידה מועטה (משפחה עם אזרחות אמריקאית). בנוסף "מגנוס חיפוש וחילוץ"  מסייעת למשפחה. אביו של משל אמור להגיע לאינדונזיה עם חברת הביטוח בה היה בנו מבוטח ולהשתתף בחיפושים.

ממשרד החוץ נמסר: "ההודעה על היעדרותו של אביב משל, נתקבלה במחלקה לישראלים בחו״ל באגף הקונסולרי של משרד החוץ ביום שלישי השבוע. ככל שהוברר, אביב נכנס לבאלי שבאינדונזיה, באמצעות דרכונו האמריקאי נציין כי לא שוררים יחסים דיפלומטיים בין ישראל לאינדונזיה וממילא אין בה נציגות דיפלומטית ישראלית. יחד עם זאת, האגף הקונסולרי במשרד החוץ פנה לבקשת סיוע לאיתור הנעדר, בדרכים אחרות ועוקב מקרוב אחר מאמצי החיפוש של שלטונות אינדונזיה לאיתורו".

המשפחה חוששת ומודאגת לשלומו ומנסה לאתר כל פיסת מידע עליו. אחותו סיון הביע בשיחה עם "קול הכפר" דאגה לשלומו ואמרה: "אם יש למישהו מידע עליו, זה מאוד יעזור לנו".


עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
 יום שני ברציפות, אזעקות בצפון
יום שני ברציפות, אזעקות בצפון
פועם בהיכל
אומרים "לא לאלימות"
נחזיר את רמהש להיות העיר מס 1
"נחזיר את רמה"ש להיות העיר מס' 1"
טיול ייחודי לאור ירח
אוסף מכוניות עתיקות בתפן
חגיגות העצמאות במוזיאון הפתוח בגן התעשייה תפן
איתן גינזבורג מצטרף לגנץ
לורן עייאש קורא לאיתן גינזבורג להתפטר מתפקידו כסגן ראש עיריית רעננה
רביולי גבינות ופסטו
רביולי גבינות ופסטו