כפר סבא

מכירת חיסול?

שישה שחקנים עוזבים את קבוצת כדורעף גברים הפועל כפר סבא לטובת קבוצות אחרות, ביניהם סבסטיאן דבש שמסכם שש עונות במועדון מהשרון ומסביר מדוע בחר להצפין למטה אשר

זאב גולדשמיט 20/06/2019
סבה דבש. עוזב לאחר 6 עונות
צילום באדיבות המועדון

קבוצת הגברים בכדורעף, הפועל כפר סבא, מתפרקת מנכסיה. שישה שחקנים הודיעו על עזיבתם ובכפר סבא טוענים שמטה אשר ומכבי ת"א פיתו אותם בהרבה כסף.                                                               

שני השחקנים הבולטים שעוזבים הם סבסטיאן דבש שסיכם במטה אשר, וגנדי סוקולוב שסיכם במכבי ת"א. הליברו עומרי רויטמן עובר למטה אשר, גיא גניס למכבי ת"א, מיכאל מילשטיין עוד לא סיכם אבל מעוניין לעבור לשחק בחו"ל, והפולני ברטק קלות' חזר לפולין.                   

העזיבה המשמעותי היא של סבה דבש (בן זוגה של גלית, מקבוצת הנשים), אחרי שהפך לסמל במועדון. "אחרי 6 שנים בהפועל כפר סבא, בחרתי לעבור למטה אשר בעיקר כי הם ישחקו בליגת האלופות, ובגילי 33 רציתי להשתתף במפעל הזה" אמר סבה דבש. "נכון, אני עובר למטה אשר אבל הלב נשאר בכפר סבא, שהיה עבורי כמו משפחה. תמיד אתעניין מה הקבוצה עשתה במשחקים, ומי יודע אולי עוד אחזור לכאן".                                                                       

דבש נהנה מכל רגע בהפועל כפר סבא, ורגע לפני שנפרד ביקש להודות: "הפועל כפר סבא היה עבורי בית חם. זו ההזדמנות להודות לרשימה ארוכה של אנשים, בראשם גרי ועופרה אברמוביץ, אנשים עם חזון שהפכו מועדון בינוני לאימפריה בכדורעף הישראלי. רציתי לומר תודה גם ליוסי סדבון, יעקב הרשקו, חנוך גלעדי, שלמה גזית, דורון קשטן, ביל טבצ'ניק, סיגל עמיר, רוני ברוייר, חנן שפגט וכל חברי הפרלמנט של גלי השרון,  לכל המאמנים שהדריכו אותי ולמאה ואיציק גלזוויין, שאימצו אותי".

סבה, מה היה הרגע המאושר, שהכי תזכור בכפר סבא?

"בשש עונות היו לי הרבה רגעי אושר, למרות שלא השגנו תואר. אם אצטרך לבחור רגע אחד זה משהו קטן שנגע לליבי, כשלפני אחד המשחקים במפעל האירופי, שבו עלינו למגרש שלובים יד ביד עם ילדים, באו אלי 12 ילדים וכולם רצו לעלות איתי לפרקט. כמובן שהיה לי קשה לבחור, ואמרתי להם שיחליטו ביניהם מי יצעד איתי למגרש". בהפועל כפר סבא קיבלו באכזבה את עזיבתם של השחקנים והמאמן שגיא ברעם מחפש פתרונות ובוחן הבאת שחקנים אחרים.                      

 "נתנו לשחקנים שעזבו הצעות יפות" אמר גורם במועדון הפועל כפ"ס. "מה שהם עשו זה מצער, כי נוצר פה תלכיד טוב והשאיפות היו להיאבק על האליפות. קשה להתמודד עם הכסף הגדול של מטה אשר וכנראה שגם מכבי ת"א מעלה הילוך בתשלומים לשחקנים. אנחנו שומרים על מסגרת תשלומים שפויה, לא חורגים ממנה בשביל אף אחד. נעשה הכל לבנות קבוצה טובה גם בעונה הבאה".

עוד בכפר סבא
הפועל כפר סבא במחנה האימון בפולין
זאב גולדשמיט 18/07/2019
נבחרת הכדורשת של כפר סבא. אלופת הטורניר
זאב גולדשמיט 18/07/2019
אברמוביץ ויורם אורנשטיין, מנכל מרכז הפועל
זאב גולדשמיט 04/07/2019
אוהדי הפועל כפר סבא , ינדדו למושבה
שגיא שבת 03/07/2019
יובל פרייליך עם מדליית הזהב באליפות אירופה
זאב גולדשמיט 27/06/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
"עשינו משהו גדול והיסטורי"
מדוע אין גינת שעשועים במתחם זרובבל?
יוצאת לעונה חדשה
קבוצת הכחול לבן
תאונת דרכים קשה בכפר סבא
אופנוען נהרג בתאונה בכפר סבא
רמקול נייד איכותי באמת
רמקול נייד איכותי באמת
אלפי כיתות ייבנו בירושלים
אלפי כיתות ייבנו בירושלים
הדוגמנית ואשת העסקים נטע אלחמיסטר
מברצלונה למסיבת הרווקות