כפר סבא

אירועי השבוע באושילנד

כוכבת היוטיוב מיכל מצוב מתחילה את שורת מפגשי המעריצים עם היוטיוברים המובילים בישראל

כתב לוקאל 24/06/2019
מיכל מצוב
צילום: רן יחזקאל

תמיד התרגלתם לראות את הסרטונים של כוכבי היוטיוב הגדולים על מסך המחשב בלבד? החודש היוטיוברים ייצאו מהמסך ויגיעו לפגוש את המעריצים בסדרת מפגשים מיוחדים במתחם אושילנד.  גם המבוגרים ייהנו מהרצאות של מיטב העיתונאים בישראל בעלות של 40 ₪ בלבד כולל כוס בירה ומפעילויות משותפות להורים ולתינוקות.

הילדים שלכם נהנים לצפות בהם במסך המחשב, הם נחשבים לכוכבים הגדולים של הדור הצעיר וכעת הם יוצאים מהמסך ומגיעים לשורת מפגשים עם המעריצים במתחם אושילנד בכפר סבא. המפגש הראשון יתקיים ב-1 ביולי עם כוכבת היוטיוב מיכל מצוב – אחת מהיוטיובריות הגדולות והמשמעותיות ביותר כיום, המפעילה ערוץ יוטיוב ולו למעלה מרבע מיליון מנויים, בו היא מספרת על חיי היומיום שלה וכן משחקת דמויות שונות. בהמשך החודש יתקיימו מפגשים עם הוולוגרים בן קיסר ועמית נחום מעמוד היוטיוב BFF וכוכביות היוטיוב ליה נגה ושקד דוד.

המפגשים הם רק חלק מסדרת פעילויות לחופש הגדול מהן ייהנו הילדים מדי שבוע במתחם אושילנד. ביום ראשון יוקרנו במתחם סרטי ילדים במסגרת סינמה קידס – הקרנה של סרט ילדים + פופקורן ושתייה ב-35 ₪ בלבד. והפעם - הקרנה של הסרט הרביעי והחותם של סדרת סרטי האנימציה האהובים "צעצוע של סיפור", כשהפעם וודי יוצא למסע הרפתקני יחד עם חברים חדשים וישנים שיחתום את עלילות הדמויות האהובות.

בכל יום שלישי וחמישי בשעות 16:00-19:00 יוכלו הילדים לשחק וליהנות ממתנפחים יבשים ורטובים לצד עמדות משחק חוויתיות באושיפארק ובימי  רביעי יתקיימו במתחם סדנאות בישול בריא בהן הילדים ילמדו להכין שלל מאכלים טעימים בגרסאות בריאות. הורים לילדים קטנטנים יותר יוכלו ליהנות בימים ראשון ורביעי מפעילויות משותפות ומעשירות ביחד בסדנאות בייבי מהנות להורים ולתינוקות כולל הרצאה על הקניית הרגלי שינה.

הפעילויות לחופשת הקיץ ממש לא מוגבלות רק לילדים, כשגם המבוגרים יוכלו ליהנות משורת הרצאות של עיתונאים מובילים ב-40 ₪ בלבד כולל כוס בירה קרה. הרצאת הפתיחה תהיה של הדס שטייף, ראש תא כתבי המשטרה של גלי צה"ל, שתחשוף בהרצאה  את כל האמת מאחורי הכותרות העיתונאיות החמות והפרשות הכי קשות במדינה.  היא גם תדבר על עבודתה בסיקור הפשיעה המינית בישראל, לאחר שבזכות תחקירים שעשתה יושבים תחת סורג ובריח 10 עברייני מין.

אירועי החודש

פעילות בייבי בכל יום א' וד'

שעות הפעילות-  10:30-11:15, 11:15-11:45

ב-24.7 הרצאה של פעילות בייבי – הקניית הרגלי שינה בהנחיית יערה ויסבורט חלפון

יום א' יום ב'

הצגות/מופעים ילדים/מפגשים עם יוטיוברים – 17:00

         1.7 מיכל מצוב (יוטיוב)

יום ג'

         שלישי בשלייקס

יום ד

סדנת בישול בריא- 17:00, 18:00

         3.7 – חטיפי אנרגיה לקיץ

 

פעילות מתנפחים בשלישי, חמישי ושבת

 

הרצאות בימי חמישי בקמפאי

הרצאות לאורך כל החודש – 40 ₪ כניסה + בירה מתנה

פתיחת דלתות ב-19:30 תחילת הרצאה 21:00

הדס שטייף - הפשיעה המינית בישראל וההתמודדות עם החוק. כל האמת מאחורי הכותרות. 4/7

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
מעגלים לפסגה
"מעגלים לפסגה"
שונית האלמוגים באילת גדלה
בית העלמין באוֹשֶנצִין מוצע למכירה
למכירה בפולין: בית עלמין יהודי מחולל
בני הנוער סורקים בבניין העירייה
נעה מאור ועילאי פורמן. מדליות כסף באליפות ישראל
מדליות באליפות ישראל
הבימבולנס של מד"א שיציל חיים ברמלה
מערכת הבחירות רותחת
מערכת הבחירות רותחת
כנס ראשי רשויות חדשים