כפר סבא

צעיר מכפ"ס הואשם במעורבות ברשת זנות ומעבדות סמים

מכתב האישום עולה כי הצעיר הועסק על ידי אחרים, בכך שנטל חלק מרכזי בפעילות בתי בושת והיה מעורב בגידול סמים בשלוש מעבדות בהן נמצאו עשרות עד מאות שתילי קנאביס

מיכאל פרוסמושקין 26/06/2019
מאות שתילי קנאביס
צילום באדיבות משטרת ישראל

צעיר, בן 31, מכפר סבא הואשם, יחד עם ארבעה נוספים, במעורבות, כל אחד על פי חלקו, בניהול רשת של בתי בושת ומעבדות סמים.

על פי כתב האישום, שהוגש על ידי הפרקליטות בתום חקירת ימ"ר ת"א,  הנאשמים היו מעורבים, כל אחד על פי חלקו, בהחזקה וניהול של רשת בתי בושת בבת ים ובאשדוד. החל ממרץ 2015 עד מאי 2019 הופעלו 16 בתי בושת, כבו זמנית פעלו בין שניים לשבעה בתי בושת כשבכל אחד מהם הועסקה בין עובדת אחת לשתי עובדות במתן שירותי מין. כל אחת מהנשים סיפקה שירותי מין במשך 40 דקות תמורת 400 שקלים או במשך שעה תמורת 500 שקלים.

שלושת ראשי הרשת, בהם בני זוג, מואשמים גם בעבירות מס, בכך שבתקופה הרלוונטית לכתב האישום הפיקו הכנסה עבריינית בסכום של לא פחות מ- 4,405,232 מיליון שקל, שלא דווחו לרשויות המס, ובגין כך הואשמו אף בעבירות מס והלבנת הון.  

הצעיר מכפר סבא, שמיוצג על עדי עו"ד אייל אוחיון, הואשם בעבירות של סרסרות למעשה זנות, החזקת מקום לשם זנות, הבאת אדם לידי עיסוק בזנות, גידול והחזקת סמים שלא לצריכה עצמית ועבירות נוספות בתחום הסמים.

על פי הפרקליטות, הצעיר הועסק על ידי הנאשמים האחרים במסגרת פעילות בתי הבושת בעיר בת-ים, החל מחודש אוקטובר 2018 ועד למעצרו ביום 26/5/19. עם הצטרפותו לעסק נטל חלק מרכזי בתפעול פעילות העסק, לרבות קליטת ושיכון הנשים בבתי הבושת, עמידה בקשר מול הנשים, איסוף כספי האתנן מבתי הבושת, אספקת ציוד לבתי הבושת ותשלום דמי השכירות עבור בתי הבושת.

מהחקירה עולה כי הצעיר יחד עם שניים אחרים היה מעורב בעבירות סמים בכך שהשלושה שכרו דירות שונות בכתובות שונות ולאורך שנים, ציידו אותן בציוד רב לצורך גידול הסם, ושם גידלו עשרות עד מאות שתילי קנאביס במשקלים שונים.

הפרקליטות מציינת כי ברשותו של הצעיר מכפר סבא נמצא צרור עם מפתחות אשר פתחו את הדירות בהן פעלו מעבדות לגידול סמים באשדוד. כמו כן, בביתו נמצאו חשבונות חשמל עבור שלוש הדירות באשדוד וממצאים נוספים נמצאו במכשיר הטלפון שלו.

עוד בכפר סבא
מיכאל פרוסמושקין 10/10/2019
מיכאל פרוסמושקין 10/10/2019
מיכאל פרוסמושקין 07/10/2019
מיכאל פרוסמושקין 04/10/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
העתיד מבטיח
מדוכן למקוון
המשנה לראש העיר מלכיאל אלבז
פעילות קיץ בגנים ציבוריים
פרויקט דגל של התחדשות עירונית
מת מפצעיו חייל צה"ל מנתניה שנפגע מרכב בדרום
רק מיל"ה טובה
אופנוען נפצע קשה בתאונה בת"א
אופטימיות זהירה