כפר סבא

בקרוב שאטלים לאזור התעשייה בכ"ס

מערך היסעים אל אזורי התעשייה במזרח כפר-סבא יחל בתחילת חודש יולי. עובדים שמעסיקיהם נרשמו לשירות, יוכלו להשאיר את רכבם בחינם בחניון האצטדיון ולנסוע בהיסעים (שאטלים) למקום עבודתם

כתב לוקאל 27/06/2019
מתחילים במערך השאטלים
צילום באדיבות עיריית כפר סבא

עיריית כפר-סבא, באמצעות החברה הכלכלית לפיתוח כפר סבא, תחל בשבוע הבא להפעיל מערך היסעים אל אזורי התעשייה במזרח העיר.

החל מתאריך 01.07.19 יוכלו הנוסעים להשאיר את רכבם בחינם בחניון האצטדיון ולעלות לשאטלים, שיצאו בשעות הבוקר, אל רחוב התעש, ומשם דרך תחנת רכבת נורדאו אל אזור התעשייה עתיר ידע.

השאטלים יצאו כל רבע שעה, בין השעות 7:30 ל-9:30 בבוקר, ויהיו מתואמים עם זמני הגעת הרכבת. אחר הצהריים יצאו השאטלים במסלול ההפוך, החל מ-16:30 ועד 18:30.

עלות הנסיעה היא 5.90 ש"ח והתשלום יתבצע באמצעות אפליקציית We.Ride, בכפוף לרישום מראש ע"י המעסיק. בשלב הראשון יהיה השירות פתוח בפני עובדי החברות הפועלות באזורי התעשייה, ועם הזמן יפתח גם בפני הציבור הרחב.

ראש העירייה, רפי סער: "פרויקט התחבורה הציבורית הוא אחד מני רבים שיוזמת ומפעילה עיריית כפר סבא, על מנת להפחית את השימוש ברכבים פרטיים, יצירת מקומות חניה נוספים והפחתת עומסי התנועה בעיר".

סגן ראש העיר ומחזיק תיקי התחבורה, הקיימות והחדשנות עילאי הרסגור-הנדין:  "זוהי תחילתו של השינוי הגדול. כפר סבא עוברת לאמצעי תחבורה מקיימים. פרויקט התחבורה השיתופית הוא צעד משמעותי בדרך להתנתקות מהתלות ברכב הפרטי. אני קורא למעסיקים באזורי התעשייה להצטרף לפרויקט ולאפשר לעובדיהם תחבורה קלה, מהירה ונוחה".

מנכ"ל החברה הכלכלית אלעד קנדל: "מערך ההיסעים הוא נדבך נוסף במיזם we.ride, שהוא פרי שיתוף פעולה של עיריית כפר סבא, החברה הכלכלית וחברת ווסטרן דיגיטל ולמעשה מהווה פלטפורמה המרכזת פתרונות תחבורתיים לעסקים הפועלים בעיר".

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
ניצחון להורי ביהס האנתרופוסופי תמר
ניצחון להורי ביה"ס האנתרופוסופי תמר
הכנסות שיא מהספורט לטוטו
הכנסות שיא מספורט לטוטו: 3 מיליארד ש"ח
ועדת היגוי עירונית
ועדת היגוי עירונית בנושא אנשים עם מוגבלויות
בי"ס בר- אילן המחודש פותח את שעריו
פ"ת אומרת לא לאלימות כלפי נשים
גבר כבן 20 טבע באילת - מצבו אנוש
צעיר כבן 18 טבע למוות באילת
(מימין) רקטור האוניברסיטה פרופ מש, גילה אלמגור, נשיא האוניברסיטה פרופ רובין
אוניברסיטת חיפה העניקה תואר ד"ר לשם כבוד לשחקנית גילה אלמגור
אליפות השחמט הארצית בראש העין
אליפות השחמט הארצית בראש העין