כפר סבא

נגזר דינם של שני צעירים שהציתו רכב

שני צעירים מכפר סבא ירצו עבודות שירות לאחר שהורשעו כי נוכח התנגדותם לקשר רומנטי של מכרה שלהם שהינה קטינה, הציתו את רכבו של בן זוגה

מיכאל פרוסמושקין 27/06/2019
נגזר דינם של שני צעירים שהציתו רכב
צילום אילוסטרציה iclip art

תשעה חודשי עבודות שירות נגזרו לאחרונה על שני צעירים, בני 21 ו – 26, מכפר סבא בגין מעורבותם בהצתת רכב על רקע התנגדות לקשר רומנטי שניהלה מכרה שלהם. 

על פי כתב האישום המקורי, השניים התנגדו לקשר רומנטי שניהלה נערה בת 17, שהינה אחותה של ארוסתו של הנאשם בן ה – 26, עם יוסי (שם בדוי), צעיר מכפר סבא. על רקע התנגדות זו,  קשרו השניים קשר להצית את רכבו של יוסי. כבר באותו הערב, סמוך לחצות,  יצאו השניים מהבית כשהם מצוידים בבקבוקים המכילים חומר דליק אותם רכשו מבעוד מועד, כשהנאשם  הצעיר מצויד בנוסף במסכה וכפפות.  השניים הגיעו אל רכבו של יוסי  אשר חנה ברחוב לוי אשכול בסמוך ל"מרכז דוד" בשכונת יוספטל.  הנאשם בן ה – 24  שפך מהחומר הדליק על מכסה המנוע והצית אותו. מיד לאחר מכן, הם נמלטו מהמקום. כוחות כיבוי שהוזעקו למקום השתלטו על האש, אך לרכב נגרם נזק כבד.

במסגרת הטיעונים לעונש הפרקליטות עתרה לגזור עליהם 21 חודשי מאסר. מנגד, ההגנה עתרה להתחשב בהן ולהקל עליהם על מנת לא לפגוע בהליך השיקומי שעברו. בסופו של דבר על שני הצעירים גזר השופט עמי קובו תשעה חודשי עבודות שירות, מאסר מותנה, קנס ופיצוי בסך אלפי שקלים – וכל זאת לצד צו מבחן למשך שנתיים.

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
פצועים מפגיעת רקטה בשדרות
פצועים מפגיעת רקטה בשדרות
שבלולי קינמון ושקדים
אפריים זבלטובר וליאור גפן. להקל על שורדי השואה
אפריים זבלטובר, ניצול שואה , נהנה מהשירות החדש בעירייה
כפר סבא מצדיעה ללוחמי המחתרות
סדרת התנכלויות למספרה בהרצליה
סדרת התנכלויות למספרה בהרצליה
יהודית שבתאי. מסע רצוף סבל ותלאות
"הרגשתי שאני חייבת לעשות הכל כדי להישאר בחיים"
אישום: שוטר מגב ואחיו תקפו בליין ברעננה
אישום: שוטר מג"ב ואחיו תקפו בליין ברעננה
פיצרייה שנפתחה בליל תשעה באב הסעירה את רעננה