כפר סבא

"לא ייתכן ששעת חניה תעלה 60 שקלים"

החונים בחניון של מרכז שרונה יאלצו לשלם 60 שקלים לשעת חניה. "זה מחיר שערורייתי", אומר תושב שהחנה את רכבו בחניון

04/07/2019
הקבלה של התושב. 60 שקלים לשעה
צילום: פרטי

 יהודה מהלה, תושב הרצליה, הגיע למתחם שרונה בשבוע שעבר לצורך בדיקות רפואיות. הוא החנה את רכבו בחניון של המרכז, צמוד לבית המשפט, וכששב לחניון גילה להפתעתו כי חוייב ב-  60 שקל עבור שעת חנייה.

עד לפני כחודשיים עמד מחיר החנייה על 15 שקל. המקום בבעלות פרטית של חברת "מבנים" החליטה להעלות את המחיר. העלאת המחיר גרמה לכעס ותלונות מצד תושבי האזור שמגיעים למוסדות השונים ונאלצים לשלם סכום מופרז לדבריהם.

יהודה: "60 שקל לשעה זה סכום מאוד גבוה. מדובר במתחם שמשרת הרבה אנשים. למרות שהמקום פרטי, יש בו מוסדות ציבוריים ולא יתכן שיגבו מאיתנו סכומים כאלה. לא יתכן שאנשים שמגיעים, למשל, לחתום אבטלה ישלמו 60 שקל לשעה. אני בן 69 ומה שקורה זה שבפעם הבאה אצטרך להגיע באוטובוס. יותר משתלם לי לנסוע עם הכרטיס של אזרח ותיק מאשר לשלם סכומים כאלה. זה אולי נראה סכום פעוט, אבל לאנשים שחיים מפנסיה או לאנשים שמגיעים לחתום אבטלה זה הרבה. אני מקווה שבעיריית כפר סבא יעשו משהו. המקום הוא תחת השיפוט שלהם ואולי אם הם יתערבו, משהו ישתנה. זה מחיר שערורייתי. מדובר במיקום של לשכת האבטלה, בית המשפט וכן של מתחם לבדיקות רפואיות".

ממתחם שרונה נמסר: "לאור התחלת בנייה במתחם, ועל מנת למנוע מצוקת חניה למנויי המתחם, החליטה החברה, באופן זמני, כי החניון יהיה סגור לחניות מזדמנות וכי יהיה פתוח רק למנויים, ללקוחות קשת טעמים, וללקוחות מכון הכושר. חשוב לציין כי מדובר בחניון פרטי שממוקם בשטח פרטי".

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
זכייה בתעודת הצטיינות
תעודת הצטיינות לאגף תקשוב בהרצליה
גבר נמצא מת בסמוך לנחל אלכסנדר
גבר נמצא מת בסמוך לנחל אלכסנדר
מטעי הנקטרינות בחבל יתיר
פורים שמח ופורח
מסלול אופניים חדש בפארק שרשרת-נחל גרר
מסלול אופניים חדש בפארק שרשרת-נחל גרר
רוכב אופנוע נפצע בינוני סמוך לכפר ויתקין
רוכב אופנוע נפצע בינוני סמוך לכפר ויתקין
תלונות על הזנחה בסמטה ברח אבן גבריול
תלונות על הזנחה בסמטה ברח' אבן גבירול
אמץ לוחם: במותם ציוו לנו את החיים
"אמץ לוחם": במותם ציוו לנו את החיים
הבוס מדבר