כפר סבא

איזה אלופה!

יו"ר ומייסדת מאמאנט העולמית, עופרה אברמוביץ, זכתה במקום הראשון בתחרות עולמית שמעניקה פרסים על יוזמות מקומיות, בזכות פעילות ספורטיבית שיזמה של תרומה לחברה

זאב גולדשמיט 04/07/2019
אברמוביץ ויורם אורנשטיין, מנכ
צילום: אבי שגיא

תעשו כבוד לעופרה אברמוביץ, תושבת כפר סבא ויושבת ראש ומייסדת מאמאנט העולמית, שחזרה מתחרויות אירופאיות בזלצבורג, אוסטריה. אברמוביץ זכתה במקום הראשון מתוך 50 מועמדים, בזכות פעילות ספורטיבית של תרומה לחברה במיזם שמתקיים שנה שישית, לבדיקה לגילוי סרטן השד.

 אברמוביץ: "מדובר בתחרות שמתקיימת מידי שנה ומאורגנת ע"י ארגון EFCS, שמעניק פרסים על יוזמות מקומיות למיזמים קטנים. הוגשו 50 הצעות ממדינות שונות באירופה, ואנחנו שלחנו את המיזם על הטורניר 'גם אני מודעת', שנועד להביא לידיעת נשים את חשיבות הבדיקה המוקדמת לגילוי סרטן שד. המארגנים אהבו את הרעיון שאנחנו מעבירים מסרים בריאותיים דרך הספורט. מדובר במעל 1000 שחקניות שמגיעות מכל רחבי הארץ בחולצות ורודות ומשתתפות בטורניר שאנחנו מקיימים בראשון לציון כדי להגביר את המודעות למטרה חשובה זו".

מה הרגשת כשקיבלת את הפרס?

"מרגש מאוד. הייתי שם עם מנכ"ל מרכז הפועל, יורם אורנשטיין, ובטקס הסיום הניפו את דגל ישראל. דוןקא באוסטריה, זה להראות את הפנים היפות של מדינת ישראל - לא בעסקים, לא בכסף ולא בפוליטיקה, אלא דרך הספורט, בפעילות חברתית נטו".

עוד בכפר סבא
הפועל כפר סבא במחנה האימון בפולין
זאב גולדשמיט 18/07/2019
נבחרת הכדורשת של כפר סבא. אלופת הטורניר
זאב גולדשמיט 18/07/2019
אוהדי הפועל כפר סבא , ינדדו למושבה
שגיא שבת 03/07/2019
יובל פרייליך עם מדליית הזהב באליפות אירופה
זאב גולדשמיט 27/06/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
פציעות סכין קטלניות יותר לנשים
סופי גולדהרוש
צעירה לנצח
גל ירוק בציר בן יהודה מזרח
גל ירוק בציר בן יהודה מזרח
הפסד מרחוק
מרכיבים קואליציה
פעם חמישית קרמבו
נועם גולר ואלי לנקרי
יום חילופי שלטון באילת
בני טבק ואלי חיו חמו
מכבי והפועל הרצליה עם מאמנים חדשים