כפר סבא

איזה אלופה!

יו"ר ומייסדת מאמאנט העולמית, עופרה אברמוביץ, זכתה במקום הראשון בתחרות עולמית שמעניקה פרסים על יוזמות מקומיות, בזכות פעילות ספורטיבית שיזמה של תרומה לחברה

זאב גולדשמיט 04/07/2019
אברמוביץ ויורם אורנשטיין, מנכ
צילום: אבי שגיא

תעשו כבוד לעופרה אברמוביץ, תושבת כפר סבא ויושבת ראש ומייסדת מאמאנט העולמית, שחזרה מתחרויות אירופאיות בזלצבורג, אוסטריה. אברמוביץ זכתה במקום הראשון מתוך 50 מועמדים, בזכות פעילות ספורטיבית של תרומה לחברה במיזם שמתקיים שנה שישית, לבדיקה לגילוי סרטן השד.

 אברמוביץ: "מדובר בתחרות שמתקיימת מידי שנה ומאורגנת ע"י ארגון EFCS, שמעניק פרסים על יוזמות מקומיות למיזמים קטנים. הוגשו 50 הצעות ממדינות שונות באירופה, ואנחנו שלחנו את המיזם על הטורניר 'גם אני מודעת', שנועד להביא לידיעת נשים את חשיבות הבדיקה המוקדמת לגילוי סרטן שד. המארגנים אהבו את הרעיון שאנחנו מעבירים מסרים בריאותיים דרך הספורט. מדובר במעל 1000 שחקניות שמגיעות מכל רחבי הארץ בחולצות ורודות ומשתתפות בטורניר שאנחנו מקיימים בראשון לציון כדי להגביר את המודעות למטרה חשובה זו".

מה הרגשת כשקיבלת את הפרס?

"מרגש מאוד. הייתי שם עם מנכ"ל מרכז הפועל, יורם אורנשטיין, ובטקס הסיום הניפו את דגל ישראל. דוןקא באוסטריה, זה להראות את הפנים היפות של מדינת ישראל - לא בעסקים, לא בכסף ולא בפוליטיקה, אלא דרך הספורט, בפעילות חברתית נטו".

עוד בכפר סבא
זאב גולדשמיט 12/11/2019
זאב גולדשמיט 07/11/2019
זאב גולדשמיט 05/11/2019
זאב גולדשמיט 31/10/2019
זאב גולדשמיט 31/10/2019
זאב גולדשמיט 30/10/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
הנעדר באינדונזיה אביב משל הוכר כמי שמקום קבורתו לא נודע
טירוף המונדיאל! (טור אישי)
חדר מצב לתעשייני הדרום
עוזרים למצילים
עוזרים למצילים
זכו בפרס הקליטה המיטבית
"בגיל 9 צפה באימו נוטשת את הבית והיום הוא מומחה בהדרכת הורים"
עיריית רמת השרון מוכנה לכל תרחיש
עיריית רמת השרון מוכנה לכל תרחיש
השופט עדי אזר, זל. מנוחה בכבוד
15 שנה אחרי הרצח: נטמנו רקמותיו של השופט עדי אזר ז"ל