כפר סבא

סדבון וסיעתו לא יצטרפו לקואליציה

סיעתו של יוסי סדבון הודיעה שבחרה לא להצטרף לקואליציה בכפר סבא, ותמשיך לבצע את עבודתה מהאופוזיציה

זאב גולדשמיט 08/07/2019
יוסי סדבון , נשאר באופוזיציה
צילום מתוך עמוד הפייסבוק

סיעת "כפר סבא בראש" בראשות יוסי סדבון הודיע שלא תיענה להצעתו של ראש העיר, רפי סער, להצטרף לקואליציה, והיא תמשיך לבצע את תפקידה מהאופוזיציה.

כזכור, לאחר הבחירות התנהל מו"מ בין הצדדים, שלא צלח. סדבון סבר שכרשימה שקיבלה את אותו מספר מנדטים כמו רשימתו של סער, מן הראוי שיכבדו את רצון הציבור וזו תקבל מעמד של שותפה בכירה בקואליציה כולל תפקיד סגן ומ"מ ראש עיר. לאחרונה סדבון טען ששוב עלה הנושא של הצטרפות לקואליציה. בהודעה שפרסמו השבוע ראש הסיעה, יוסי סדבון, וחבריה עו"ד קרן גרשון ורו"ח תהילה מימון, נאמר: 

"לאחר חצי שנת פעילות כראש עיר פנה רפי סער לראש סיעת "כפר סבא בראש" יוסי סדבון וביקשו להצטרף ביחד עם חברי סיעתו כשותפים לקואליציה. מלכתחילה הסכמנו להיכנס לקואליציה ובלבד שנהייה גורם משפיע, שותפים אמיתיים בעלי מעמד וסמכות בקואליציה העירונית. לפני חצי שנה סרב ראש העיר למינויו של יוסי סדבון לתפקיד סגן  ראש עיר וכממלא מקומו לפיכך החלטנו שנפעל לטובת העיר בשרות האופוזיציה".

 בהמשך ההודעה נאמר: "לאחר ששקלנו את בקשתו, לא מצאנו בהצעתו פעולה המעידה על שותפות אמת השונה באופן מהותי מהצעתו הקודמת. מאחר ולא יתאפשר לנו לשמש כסיעה בעלת משמעות בקואליציה בהרכבה הנוכחי הגענו לכלל החלטה לא להיכנס לקואליציה ולהישאר ולבצע את תפקידנו החשוב באופוזיציה. ככל שישתנו הנסיבות ותתקבל הצעה התואמת את עמדתנו נשקול אותה ברצינות".


עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
פינת ישיבה לגינה לבריאות?
סכנה במעלית
רמת השרון נגד קריית אונו
נכנסת לישורת האחרונה
"מי שעשה זאת הוא אדם חסר חמלה"
זה לא נעים לראות אגם מלוכלך
מהפך ביחסי דייר-יזם בפינוי בינוי
מהפך ביחסי דייר-יזם בפינוי בינוי
"ניסיון לחיסול פוליטי"
פרס החינוך הגופני לביה"ס אגם