כפר סבא

חונים כחוק, נמנעים מקנסות

עיריית כפר סבא מציגה - במקום דוח - התראה. המטרה: לעודד תושבים לחנות כחוק ולהימנע מתשלום קנס

כתב לוקאל 09/07/2019
התראה במקום קנס
צילום באדיבות עיריית כפר סבא

עיריית כפר סבא יוצאת בשירות ייחודי ומתחשב לתושבים, במטרה להקל על תושבות ותושבי העיר ולסייע להם בהליך הסדרת תווי חניה ואמצעי תשלום בגין חניה ברחבי העיר.

במסגרת השירות, ביוזמת אגף שירות והסברה בעירייה, יהיו זכאים תושבים, אשר יירשמו לשירות באתר העירוני, לקבל מעיריית כפר סבא אזהרה פעם בשנה, במקרה בו רכבם יחנה ללא הפעלת אמצעי תשלום חניה או עם תו חניה שפג תוקפו. יש לציין, כי מדובר באזהרה אחת שתינתן לכל שנה קלנדרית. האזהרה תכלול פרטים כיצד על התושב לנהוג בכדי להסדיר את נושא החניה ואמצעי התשלום.

עיריית כפר סבא פועלת כל העת לשיפור מערך השירות הניתן לתושבים ברחבי העיר ובין היתר, בחצי השנה האחרונה, השיקה שירות חדש: ״קבלת אישור לטאבו מהבית". בנוסף, השיקה העירייה שירות במסגרתו יכולים התושבים להגיע ישירות לכל יחידה בעירייה באמצעות מספר טלפון אחד (*6890), הקימה את זירת השקיפות העירונית בה כל תושב יכול להתעדכן בנושאים שונים, מרכז שירות פרונטאלי, אליו יכולים לפנות בעלי עסקים קטנים ובינוניים במגוון רחב של נושאים ועוד.

ראש העיר, רפי סער: "מדובר במיזם מבורך כחלק מהמדיניות העירונית לשיפור השירות הניתן לתושב ולמציאת פתרונות למצוקת החניה בעיר. אני מזמין את כל תושבות ותושבי העיר להירשם לשירות החדש ולהימנע מקבלת קנסות מיותרים".

סגן ומ"מ ראש העיר ומחזיק תיק השירות, עו"ד איתן צנעני: "היוזמה הינה חלק משיפור השירות לתושב והיא נועדה להתחשב בתושבים שעשו טעות וחנו מבלי שהסדירו את התשלום עבור החניה. שירות זה הינו ביטוי לכך שהעירייה שמה את התושבים בראש מעייניה. אני ממליץ לתושבים להירשם באתר העירוני וליהנות מהשירות החדש והייחודי". 

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
מצדיעים לכם
אופנוען נפצע בתאונה ליד מחלף רעננה מרכז
אופנוען נפצע בתאונה ליד מחלף רעננה מרכז
אישה נספתה בשריפה בתל אביב
אישה נספתה בשריפה בתל אביב
הורי וילדי הנדיב מול העירייה
"ללמוד במקום אחר"
עברנו את הקיץ בשלום
ב(ע)ין השורות
ב(ע)ין השורות
מישמיש, בן חצי שנה, מתוק אמיתי שמסתדר עם כולם
יום אימוץ חגיגי של כלבים וחתולים ברעננה
קורס כלבנות טיפולית
קורס כלבנות טיפולית