כפר סבא

תלונה על תחלופת סייעות בגן ארבל

בגלל התנהלות לקויה של סייעות בגן ארבל בכפר סבא נאלצים ההורים להמתין חצי שעה בבוקר עד לפתיחתו של הגן

קרן שלהבת 11/07/2019
תלונה על תחלופת סייעות בגן ארבל
צילום אילוסטרציה iclip art

הסייעות שאמורות לפתוח את הגן מגיעות לעיתים בשעה 8:00 בזמן שהגן אמור להיפתח בשעה 7:30. מדובר במצב שנמשך כבר הרבה זמן ואף אחד לא נותן לנו מענה", כך אומרת אם לילד בגן ארבל.

 האם, שמגיעה עם בנה בכל בוקר לגן ארבל, גן עירייה שנמצא ברחוב גבורות בעיר, מלינה על התנהלות העירייה וטוענת שאין מי שיקבל את פני הילדים בבקרים.

"מדובר במקרה מתמשך שהחל מאמצע יוני לאחר שאחת הסייעות בגן עזבה, ומאז המצב הולך ומחריף. אני ועוד הורים אחרים מוצאים את עצמנו עומדים מול שער נעול, אנחנו ממתינים לפעמים גם במשך חצי שעה. לא יתכן שגן עירייה יתנהל בצורה כזו".

נסיתם לפנות לעירייה או למחלקת החינוך?

"פנינו לעירייה עשרות פעמים. בכל פעם הם טוענים שהם פותחים קריאה במוקד והעניין יטופל, אך בפועל לא קורה כלום. לעיתים קרובות אחת הסייעות מהגן הסמוך צריכה לצאת ולהמתין עם הילדים בחוץ. מדובר בהרבה הורים שעומדים כמעט בכל בוקר מול הגן ומאחרים לעבודה. אנחנו לא יודעים מה יילד יום. הילד שלי הופך להיות עצבני וחרדתי בכל בוקר מהסיבה שהוא לא מכיר את הצוות של הגן השני ולא מוכן להישאר איתם. בעירייה הבטיחו לנו שיהיה בסדר, אך הבעיה נותרה בעינה. אני חייבת לציין ולשבח את הצוות הקבוע של הגן שמשקיע, מקבל את הילדים ומכיל אותם. התלונות שלנו מופנות לעיריית כפר סבא שלא מתנהלת נכון בכל הנוגע לסייעות מחליפות בגן".

מעיריית כפר סבא נמסר: "לא התקבלו תלונות על איחורים באשר לגן ארבל, אך הנושא ייבדק".

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
העתיד מבטיח
המתחם המשופץ במתחם שבט הצופים ברמת השרון
נחנך המתחם המשופץ במתחם שבט הצופים ברמת השרון
חשד: הונה אנשים בעשרות אלפי שקלים
"מחשב נייד לכל מורה"
כיצד מפחיתים את הסיכון למחלות לב?
חיים בריא
המדריכים הבאים
המדריכים הבאים
הן משלנו
אורית ליבוביץ מנהלת אגף החינוך