כפר סבא

הרוג בתאונת עבודה בכפר סבא

פועל באתר בנייה במתחם "אושירה" בכניסה לרחוב עתיר ידע בכפר סבא התחשמל במהלך עבודתו. צוות מד"א פינה אותו לבית חולים במצב קריטי תוך כדי פעולות החייאה ובהמשך הוא מת מפצעיו

מיכאל פרוסמושקין 12/07/2019
כוחות משטרה בכניסה לזירת האירוע (צילום: מיכאל פרוסמושקין)

פועל, סביב שנות העשרים לחייו, נהרג בצהריים (שישי) כתוצאה מהתחשמלות באתר בנייה.

סמוך לשעה 13:35 התקבל דיווח במוקד מד"א במרחב ירקון על פועל שהתחשמל באתר בנייה שבמתחם "אושירה" שממוקם ברחוב עתיר ידע, מול קניון "אושילנד". חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח בלינסון בפ"ת צעיר כבן 20, מקלנסווה, תוך פעולות החייאה.

הפאראמדיקים של מד"א דניאל שילה ועידן סיפרו: "כשהגענו למקום הובילו אותנו לחניון בבנייה, ראינו פועל כבן 20 שוכב מחוסר הכרה כשחבריו לעבודה מבצעים בו פעולות החייאה בסיסיות בתידרוך טלפוני ממוקד מד"א, הענקנו לו טיפול רפואי שכלל עיסויים, שוקים חשמליים וטיפול תרופתי ובהמשך פינינו אותו לבחת חולים תוך המשך פעולות החייאה כשמצבו קריטי".

צוותי הרפואה המשיכו בניסיונות לייצב את מצבו, אך בסופו של דבר הוא מת מפצעיו. כוחות משטרה גדולים הגיעו לזירת האירוע והחלו בחקירת נסיבות המקרה. במקביל יועבר דיווח על האירוע למשרד העבודה והרווחה.
 
יש לציין כי מדובר במתחם בו נבנים שלושה בניינים של שש קומות כל אחד ושתי קומות חניה בשטח כולל של 52,000 מ"ר. בנייני המשרדים נבנים מעל קומת מסחר קיימת ובימים אלו נבנה הבניין הצפוני של הפרויקט בשטח של 21,000 מ"ר שצפוי להתאכלס בקרוב.  בניית כל הפרויקט, שהחלה לפני כשנה וחצי,  תארך כשלוש וחצי שנים.  

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
גן השלושה  , הסחנה
פסטיבל אביב בגן השלושה הסחנה
חשד: שדד 4 פעמים אותה פיצוציה
שוברים את השוק, חותכים מחירים בחצי
ישיבת מועצת עיריית כפר סבא
מועצת עיריית כ"ס אישרה את דו"ח הביקורת
תודה למשמרות הזהב
תודה למשמרות הזה"ב
הצעה לסדר: הצטרפות גני ילדים 3-0 לתכנית "מחוסגן"
העלות הממוצעת לתלמיד ברמת השרון: 16,675 שקל
רופאה הותקפה בבית חולים איכילוב בתא
רופאה הותקפה בבית חולים "איכילוב" בת"א