כפר סבא

אולימפיאדת הילדים לרשויות מקומיות

הצלחה גדולה לנבחרת של כפר סבא - 2 מדליות זהב, מדליית כסף ו-2 מדליות ארד

כתב לוקאל 16/07/2019
משלחת אולימפיאדת הילדים
צילום באדיבות דוברות עיריית כפר סבא

בשבוע שעבר יצאה משלחת ספורטאים ומאמנים לאולימפיאדת הילדים העולמית לרשויות מקומיות, שהתקיימה השנה בעיר UFA שברוסיה.

מדובר בפעם הראשונה שמשלחת המייצגת את העיר כפר סבא יוצאת למשחקים, וזאת ביוזמת ראש העיר רפי סער.

הנבחרת כללה 12 ספורטאים מתחום האתלטיקה הקלה והג'ודו, 2 מאמנים (מאמן הג'ודו רז קואז ומאמן נבחרת האתלטיקה קוסטה סמיונוב) ומנהל רשות הספורט העירונית, שאול מיטלברג. עוד ייצגו את העיר סגן מנהל מינהל הספורט במשרד התרבות והספורט אבי בנבנישתי (שהיה אמון על יציאת המשלחת מישראל), ומארגנת ארגון המשלחת מישראל ותושבת כפר סבא רותי בן עיזרי.

אולימפיאדת הילדים לרשויות מקומיות, המתקיימת זו הפעם ה-53, כללה ספורטאים מ-63 רשויות מקומיות ו-32 מדינות. את ישראל יצגו, מלבד 12 הספורטאים הכפר-סבאיים, גם ספורטאים מהוד השרון, רעננה, עמק חפר, נתניה, באר שבע וירושלים.

המשלחת מכפר סבא כללה את הספורטאים אופק רחמים, יואב שנבל, נרי וויינרוט, אריאל רוטנברג, איתמר זאבי מהג'ודו, ואת האתלטים יעל בן יצחק, אלה גבע, עדן סלע, מעיין משולם, ניצן אור, ניצן לוי ושירה יפה.

מתוך 23 מדליות שזכתה הנבחרת כולה, שתי מדליות הזהב היחידות של ישראל, כמו גם עוד מדליית כסף ו-2 מדליות ארד שייכות לנציגי העיר.

בג'ודו זכה איתמר זאבי במדליית במשקל עד 40 ק"ג, אופק רחמים זכה במדליית זהב במשקל עד 50 ק"ג ונרי וויינרוט זכה במדליית ארד במשקל של עד 44 ק"ג.

עדן סלע זכה במדליית הכסף בקפיצה לרוחק, בתוצאה מדהימה של 6.23 מטר, ובמדליית הכסף בריצת 100 מטר. בסך הכל זכו חברי המשלחת כולה ב-2 מדליות זהב, 9 מדליות כסף ו-12 מדליות ארד.

ראש העיר, רפי סער: "העיר כפר סבא מקדמת את הספורט העממי ואת הספורט התחרותי בעיר, כחלק מהחזון העירוני. בימים אלו אנו מבצעים שיפוצים ועבודות שדרוג במתקני ספורט ברחבי העיר, זאת בנוסף למתקני כושר חינמיים המפוזרים ברחובות שונים. המשלחת שיצאה מכפר סבא לאולימפיאדת הילדים ייצגה אותנו בכבוד רב. כל הכבוד לספורטאים שלנו, למאמנים ולמנהל רשות הספורט העירונית, שאול מיטלברג. נמשיך לקדם את הספורט בעיר, כחלק בלתי נפרד מחיי הקהילה".

סגן ראש העיר ומחזיק תיק הספורט, דני הרוש: "אני מברך את הספורטאים והמאמנים מכפר סבא, על הישגיהם המצוינים באולימפיאדת הילדים לרשויות מקומיות, ומחזק את ידם. הבאתם גאווה גדולה לעיר כולה ואני מאחל לכם שתמשיכו להתאמן להצליח".

מנהל רשות הספורט העירונית, שאול מיטלברג: "הספורטאים שמייצגים את העיר כפר סבא ממשיכים להביא כבוד גדול לעיר גם  ברמה הבינלאומית - לא רק בהישגים, אלא גם ברוח הספורטיבית ובהתנהגות למופת במהלך כל האירוח. בשם כל המשלחת, אנו מודים לראש העיר רפי סער ולסגן ראש מינהל הספורט אבי בנבנישתי, על מימוש יוזמה שאפשרה את השתתפות העיר כפר סבא באולימפיאדת הילדים".

עוד בכפר סבא
זאב גולדשמיט 22/08/2019
זאב גולדשמיט 20/08/2019
המפגש בלשכת ראש העירייה. לקדם את ענף הכדורעף
זאב גולדשמיט 14/08/2019
אשר אלקובי (מימין), שאול מיטלברג (משמאל) ודני הרוש עם נשיא המדינה. כבוד למועדון
זאב גולדשמיט 08/08/2019
דפנה כהן, הפיזיוטרפיסטית היחידה בליגת העל
זאב גולדשמיט 06/08/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
שוחים ומצליחים
שבץ מוחי- הפער בין מרכז לפריפריה
המרוץ לחיים
כוח עזר  להתמודדות עם טרור העפיפונים
כוח עזר להתמודדות עם טרור העפיפונים
בן 16 נעצר בחשד לעבירות מין בקטינות
אישום: איימה על עוד
אישום: איימה על עו"ד
תאונה קטלנית בתל אביב
מבלים באושילנד