כפר סבא

"נבחן את הסיוע לפיתוח השטחים הירוקים בכפר סבא"

דניאל עטר , יו"ר קק"ל אמר את הדברים בפגישה הבוקר עם רפי סער ראש עיריית כפר סבא

כתב לוקאל 16/07/2019
יו
צילום: חיים ורסנו, מערך ההסברה של קק"ל

יו"ר קק"ל, דניאל עטר הגיע הבוקר לביקור בכפר סבא, אותו יזם ראש העיר רפי סער, במהלכו נפגש עם ראש העיר, עם סגן ראש העיר ומחזיק תיק חזות העיר דני הרוש, ועם נציגי העירייה.

במהלך הישיבה, שהתקיימה בנוכחות משלחת מכובדת של נציגי קק"ל, ביניהם מנכ"ל קק"ל אמנון בן-עמי, מנהל מפ"ק ירון אוחיון, ענת גולד מנהלת אגף התכנון ונציגי מרחב מרכז, שמעו הנוכחים סקירה מראש העיר ומצוותו על מצב השטחים הירוקים באזור כפר סבא ועל התוכניות לפיתוח בעתיד. בין היתר, שמעו הנוכחים על תוכנית העירייה לפרויקט טבע ומורשת במסדרון האקולוגי במזרח כפר סבא, שמטרתו לחדש את הקשר האקולוגי בין מרחב לב השרון ובין אגן הירקון ויצירת מרחב טיילות וטבע. הפרויקט יכלול הקמת בריכת חורף, שיקום צמחיית חמרה מקומית,  נטיעות לאורך השבילים החקלאיים ושיקום יער קפלן, כמו גם פיתוח חורש בשיכון עלייה, בסמוך לרחוב טהון.

ראוי לציין, כי זו הפעם הראשונה שמגיעה משלחת מסדר גודל מטעם קק"ל לפגישה בעירייה, וזאת כאמור ביוזמתו של ראש העיר רפי סער.

הישיבה התקיימה במטרה לחדש ולהרחיב את שיתוף הפעולה בין קק"ל לעיריית כפר סבא, בכדי לקדם את טיפוח השצ"פים והשטחים הירוקים בעיר.

ראש העיר, רפי סער: "הפגישה התקיימה כחלק מתפיסה ומחזון עירוניים של החייאת הטבע האורבני והחייאת השטחים הירוקים בעיר. עיריית כפר סבא פועלת ומקדמת את הריאות הירוקות בעיר, ומודה לקק"ל על הנכונות בקידום פרויקטים מסוג זה בתוך כפר סבא".

יו"ר קק"ל, דניאל עטר: "קק"ל תבחן את המשך שיתוף הפעולה עם עיריית כפר סבא ואת הסיוע בקידום פרויקטים החשובים לעיר, התואמים את עולם הערכים של קק"ל, בתוכם שבילי אופניים וחיזוק נטיעות עצים בתוך העיר".

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
"עבדנו מאחורי הקלעים עבור ברוידא"
2.	עומר מילר הפרזנטור של אמקור וקריסטל.
תדיראן בחרה בשף עומר מילר כפרזנטור של עולם המטבח של מותגי אמקור וקריסטל
שריפה פרצה בבית ברעננה
קורס פסיכומטרי בעלות מוזלת
קורס פסיכומטרי בעלות מוזלת בהוד השרון
הושק מיזם המנטורים ברמת השרון
יוזמה חדשה ברמת השרון
בטווח של כמה דקות: שני ילדים נפצעו בתאונות
בטווח של דקות: שני ילדים נפצעו בתאונות
ששה הרוגים בתאונה בכביש הבקעה
רכב התהפך ברעננה