כפר סבא

גבוהות מעל הרשת

נבחרת הכדורשת של הפועל כפר סבא זכתה ביום שישי שעבר באליפות הנבחרות הארצית לאחר שניצחה בגמר את רמת השרון

זאב גולדשמיט 18/07/2019
נבחרת הכדורשת של כפר סבא. אלופת הטורניר
צילום: ערן אקרמן

הישג מצוין לנבחרת הכדורשת של כפר סבא, שזכתה השבוע במקום הראשון באליפות הארצית, בה השתתפו 24 נבחרות מכל הארץ. התחרות נמשכה כשלושה שבועות, כאשר בשלב הראשון הקבוצות חולקו לבתים והמנצחות העפילו לשלבים המכריעים. נבחרת כפר סבא הורכבה משחקניות המשתייכות לשלוש קבוצות בעיר:  דורה (אלופת הארץ לקבוצות) ובי ג'י (מקום שני) מליגת העל, ומוזה מהליגה הלאומית. הדרך לגמר של נבחרת הכדורשת הכפר סבאית עברה לא מעט משחקים קשים. בשלב רבע הגמר נבחרת כפר סבא ניצחה את נבחרת חיפה 0:2. בשלב חצי הגמר עברה משוכה גבוהה בדמות נבחרת רעננה המנוסה במעמדים אלה. כפר סבא אמנם ניצחה בשתי מערכות חלקות, אבל הן היו מערכות צמודות: 19:25 במערכה הראשונה, 24:26 במערכה השניה. רונית גורן הוותיקה נבחרה לשחקנית המצטיינת במשחק.                                              

כשהן מלאות ביטחון מהניצחונות ומהדרך, נשות כפר סבא פגשו במשחק הגמר את נבחרת הכדורשת של רמת השרון. דווקא בגמר, שאמור היה להיות צמוד, שחקניות כפר סבא לקחו מהפתיחה את השליטה אליהן וניצחו 0:2 (18:25, 19:25) ועם שריקת הסיום פרצה שימחה גדולה באולם "גלילי" שאירח את המשחקים. בקבוצה ציינו את ההקרבה ורוח הלחימה של כל הבנות, והמצטיינת בגמר היתה לילך דונטו.                                                                                      

את נבחרת הכדורשת מובילה, זו השנה השלישית, המאמנת שירז סאגה ליאם, ולצידה העוזרת המאמנת רחל סלומון. קפטנית הקבוצה היא גליה רשליין. מנהלת הקבוצה ושחקנית הקבוצה, אירית אברהם, הודתה לראש העירייה, רפי סער,  ולראש מנהל הספורט העירוני שאול מיטנברג על התמיכה והעזרה שהעניקו לנבחרת, כמו גם לספונסרים, חברת סלקט. "זה כייף גדול לזכות באליפות הארצית. כפר סבא הוכיחה שהיא על המפה גם בכדורשת" אמרה אירית אברהם, שיחד עם חברותיה יצאו לחגוג את הזכיה. שמות שחקניות האלופה מכפר סבא :מאשה בן צבי, אלכס אדלר, חני שאול, גליה רשליין, רונית גורן, לילך, דונטו, תרזה קרגולה, אירית אברהם, שרון בן דוד, מיכל ניצני ונעמה לוי.

עוד בכפר סבא
זאב גולדשמיט 22/08/2019
זאב גולדשמיט 20/08/2019
המפגש בלשכת ראש העירייה. לקדם את ענף הכדורעף
זאב גולדשמיט 14/08/2019
אשר אלקובי (מימין), שאול מיטלברג (משמאל) ודני הרוש עם נשיא המדינה. כבוד למועדון
זאב גולדשמיט 08/08/2019
דפנה כהן, הפיזיוטרפיסטית היחידה בליגת העל
זאב גולדשמיט 06/08/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
יוסי סדבון , נשאר באופוזיציה
סדבון וסיעתו לא יצטרפו לקואליציה
"אל סם" בסכנת סגירה
'הילדה בדיכאון וזה לא מעניין אף אחד במשרה"ח'
חינוך וקהילה בהוד השרון
עברתם את התיאוריה ?
ניצחונות על האפס
ניצחונות על האפס
ניקיון יסודי
ביום הבחירות בוחרים בהפנינג צבעוני בנמל קיסריה
יום הבוחר בנמל קיסריה