כפר סבא

הצהרת תובע נגד החייל החשוד במעשים מגונים

מחקירה שהתנהלה כנגד חייל מכפר סבא עלה חשד כי במשך שנים פגע מינית, תוך כדי מעשי הונאה, בכ - 15 חיילות וקטינות

מיכאל פרוסמושקין 21/07/2019
הצהרת תובע נגד החייל החשוד במעשים מגונים
צילום אילוסטרציה iclip art

בהמשך לפרסום באתר לוקאל ובעיתון קול הכפר על התפתחות בחקירת החייל מכפר סבא החשוד במעשים מגונים, ביום חמישי האחרון הוגשה נגדו הצהרת תובע כשהחשד הוא כי ביצע עבירות מין בכ - 15 מתלוננות. 


לפני מספר שבועות במשטרת ישראל התקבלו מספר תלונות מחיילות שסיפרו כי גבר מכפ"ס הציג עצמו בפניהן כאסיסטנט באחד מבתי החולים במרכז הארץ, המבצע ניסוי הקרוי "גז טבורי". עוד סיפרו המתלוננות כי במהלך אותו ניסוי, הן עברו מספר בדיקות ע"י החשוד, במהלכן ביקש מהן להתפשט וחיבר אותן למכשירים ומחטים, תוך כדי שהוא מבצע בהן פעולות עיסוי ופעולות החייאה. החשוד אף הגדיל לעשות כאשר החתים את המתלוננות על מסמך סודיות מזוייף וחלק מהמתלוננות שביקשו לעזוב את הפרוייקט בטרם הסתיימו הבדיקות, נקנסו בשל הפרת חוזה.

במהלך החקירה התברר כי החשוד פעל בשיטה דומה גם נגד קטינות והתברר כי במהלך 3 השנים האחרונות, החשוד פעל בשיטה דומה נגד 15 מתלוננות מרחבי הארץ, חיילות וקטינות. חלק מהבדיקות המזוייפות החשוד אף תיעד במצלמה. עוד התברר ממהלך החקירה כי החשוד חיבר את המתלוננות למכשירים רפואיים ובציע בהן פעולות עיסוי והחייאה ובכך עפ"י החשד, הגיע לסיפוק מיני.

חוקרי המשטרה התחקו אחר החשוד ובחיפוש שערכו בביתו נמצא הציוד הרפואי ששימש את החשוד בזמן שהונה את המתלוננות: כבלים חשמליים, מזרקים, תיקים רפואיים מזוייפים של המטופלות עם עיצוב לוגו של אותו בי"ח ממרכז הארץ שבשמו הציג עצמו החשוד. עוד התברר כי כל הציוד שנתפס שימש כציוד פיקטיבי לביצוע מעשיו של החשוד.

ביום 7.7.19 החשוד, חייל בן 20 מכפ"ס, אותר ונעצר ומעצרו הוארך מעת לעת בבימ"ש השלום בפ"ת. ביום 18.7.19 הוגשה נגדו הצהרת תובע בדבר הכוונה של הפרקליטות להגיש נגדו כתב אישום ובקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו. מעצרו של החשוד הוארך ב-5 ימים ועד ליום 22.7.19.

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
וישחקו הנערים לפנינו
קניות אונליין
3 מוצרים שתעדיפו לקנות אונליין
הנוער המתנדב עם נציגי העיר ונציבות הליונס
מועדון הליונס מוקיר את הנוער המתנדב
גבר נורה למוות בקריות
תלמידות אמי"ת רננים צועדות בשביל ישראל
יופי של התמדה
הערבה התיכונה בקדמת המדע והטכנולוגיה
הערבה התיכונה בקדמת המדע והטכנולוגיה
הולך רגל נהרג מפגיעת רכב
הולך רגל נהרג מפגיעת רכב