כפר סבא

מדוע פקחי העירייה רושמים דו"חות ברחוב הרעות?

המדרכה ברחוב הרעות בכפר סבא צבועה באדום-לבן, אבל בין שני מקטעים, ישנו קטע מדרכה אפור, שאינו צבוע באדום-לבן, וגם אין במקום תמרור האוסר חניה, אולם עובדה זו אינה מונעת מפקחי העירייה לחלק דו"חות חניה

זאב גולדשמיט 23/07/2019
המדרכה אינה צבועה ואין שלט האוסר חניה
צילום: פרטי

תושבי כפר סבא המתגוררים ברחוב הרעות מתלוננים כי פקחי העירייה מחלקים להם דו"חות חניה, למרות שאין ברחוב תמרור או סימון האוסר חניה.

לטענתם, המדרכה ברחוב זה צבועה באדום-לבן, אבל בין שני מקטעים, ישנו קטע מדרכה אפור, שאינו צבוע באדום-לבן, וגם אין במקום תמרור האוסר חניה. כיוון שאלה פני הדברים, השכנים הבינו שמותר להחנות את רכבם לצד המדרכה שאינה צבועה באדום-לבן, ובכל זאת מפעם לפעם מצאו דו"חות חניה על שמשת מכוניותיהם.

 סיפרה אחת השכנות שמתגוררת ברחוב: "הבת שלי קיבלה שני דו"חות חנייה ברחוב הרעות בפרקי זמן שונים, והערעור שהגישה לא התקבל. זה לא מקרה יחיד, כי עוד שכנים באזור התלוננו באותו נושא, וזה לא מובן כיצד נותנים דו"חות מבלי שיש תמרור ברור. אם קטע מדרכה הוא באפור, מותר להחנות שם".

מעיריית כפר סבא נמסר: "התובע העירוני הוא הסמכות היחידה להחליט בנושא זה, על פי הנחיות הפרקליטות. לצד זאת, לאור תלונות התושבים על אי הבהירות במקום, תתבצע בדיקה מקיפה לטענות המועלות, וככל שיהיה צורך לבצע שינויים בשטח הם יבוצעו".

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
מפעל המים יציג חוות דעת משפטית
חשד: ביצע עבירות מין בבנו
בכמה אחוזים זינקו מחירי הדירות בפרויקט אנדרומדה?
יזמים צעירים ישראל
"יזמים צעירים ישראל"
ניסני. קשיים ביצירת קשר
ספיר ניסני שוקלת לחזור בה מהודאתה
מכבידנט  קיבלה את תו התקן יהלום
מכבידנט קיבלה את תו התקן "יהלום"
מחיר למשתכן עתלית
ההגרלה הגדולה של "מחיר למשתכן" יצאה לדרך הבוקר
פרסום ראשון: סופש של אלימות בקרב צעירים
פרסום ראשון: סוף שבוע של אלימות בקרב צעירים