כפר סבא

תלונה: גבר תמהוני מטריד נשים וילדים

לפני מספר ימים התקבל בעיריית כפר סבא דיווח על אדם חשוד השוהה בסמיכות לגן חמנייה שמטריד נשים וילדים

קרן שלהבת 25/07/2019
תלונה: גבר תמהוני מטריד נשים וילדים
צילום אילוסטרציה iclip art

הורים לילדי גן חמנייה ברחוב דב הוז פינת המעפילים בכפר סבא מתלוננים כי גבר נוהג להטריד נשים וילדים.

מיכל שדה גננת בגן חמנייה: "האיש נעמד ליד הגדר של הגן שגובלת בגינה ומנסה לדובב ילדות קטנות. בעצמי ראיתי אותו שואל ילדות 'מי הילדה הכי יפה בגן?' הערנו לו המון פעמים, אבל הוא ממשיך בשלו. לאחרונה שמו לנו בד יוטה, אבל הוא עדיין יושב בגן הסמוך".

פניתם לעירייה או למשטרה?

אלינור אם לשני ילדים: "מדובר ככל הנראה באדם שלא בריא בנפשו. פנינו לעירייה עשרות פעמים, פתחנו קריאה במוקד וכשהפקח הגיע האיש לא היה. אני לא יודעת מה מצבו של האיש, רק חושבת שצריך לבדוק מה קורה איתו לפני שיקרה משהו". 

אלינור קוראת לפיקוח העירוני להגיע לגינות הציבוריות, להסתובב יותר ברחובות, במיוחד עכשיו כשהילדים בחופש. לדברי ההורים מדובר בגבר כבן 55 קירח שנוהג לשבת על הספסל בגן, והוא פונה גם לנשים וגם לילדים. "מדובר כעת בחופש הגדול ועשרות ילדים מבלים שם. נשמח אם הפיקוח יסייר שם", אומרת אלינור.

 מעיריית כפר סבא נמסר: "עיריית כפר סבא מפעילה מערך ביטחון נרחב, הכולל מאבטחים נייחים, סיורי ביטחון, שיטור עירוני ופיקוח העירוני, המבצעים פעילות בשטח העיר. הפעילות מתבצעת באופן יזום וכמענה לפניות תושבים למוקד העירוני. לפני מספר ימים התקבל דיווח על אדם חשוד השוהה בסמיכות לגן חמנייה. ניידת שיטור עירוני הגיעה למקום, איתרה את החשוד וביצעה את כל הבדיקות הנדרשות, שהתבררו כתקינות. בהמשך התבצעו סיורים יזומים באזור על ידי סיירי הסיור העירוני. אגף הביטחון ממשיך בפעילות יזומה ברחבי העיר בכלל, ושטח המצוין בפרט. בכל אירוע של חשד, הציבור מוזמן לפנות למוקד העירוני 106 או למוקד 100".

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
העלות הממוצעת לתלמיד ברמת השרון: 16,675 שקל
 פועל נהרג מפגיעת חפץ כבד במטה יהודה.
פועל נהרג מפגיעת חפץ כבד במטה יהודה
שלמו 25 מיליון שקלים והבית שלכם
שלמו 25 מיליון שקלים והבית שלכם
דליפת שמן מאונייה בנמל חיפה
טיפים לבחירת מנשא נכון לתינוק
טיפים לבחירת מנשא נכון לתינוק
חברי הקבוצה הזוכה  מיד גיורא
הישג לחטיבת הביניים יד גיורא בהרצליה
ועדת חינוך בעפולה
ועדת חינוך תקיים סיור בבתיה"ס לפני פתיחת הלימודים
חשד: נהג שיכור ובמהירות גבוהה