כפר סבא

הכל (לא) נשאר במשפחה

האחים עמית ורועי יברבאום, שני בניו של שחקן העבר של הפועל כפר סבא, מוטי יברבאום, עברו לרעננה. יברבאום: "הילדים שלי מצאו מקום חם, מקצועי ואוהב"

זאב גולדשמיט 25/07/2019
עמית יברבאום. הוכיח את עצמו
צילום: משה כהן

  האחים עמית ורועי יברבאום עזבו לאחרונה את הפועל כפר סבא, וביתם החדש הוא הפועל רעננה. הבכור, עמית בן ה- 17 וחצי, המשחק בנבחרת הנוער, הוכיח את עצמו כששיחק תקופה קצרה בקבוצה הבוגרת. ברעננה הוא ישחק בקבוצת הנוער מליגת העל. רועי בן ה-15 וחצי הוא שחקן נערים ב', שמוגדר ככישרון מבטיח. למשפחת יברבאום יש בן נוסף, בן (11) , שנשאר בהפועל כפ"ס והוא משחק בקבוצת הילדים.

עזיבתם של שני הכישרונות הצעירים את הפועל כפר סבא, עמית בהשאלה ורועי בהעברה, מפתיעה משום שאביהם מוטי יברבאום הוא שחקן עבר מפואר ומי שנחשב לסמל המועדון. בפוסט מרגש שכתב בסוף השבוע, שזכה למאות תגובות מפרגנות, הסביר שילדיו עזבו ושאין בכוונתו לפרט מה הביא למהלך, כיוון שברצונו לשמור על כבוד המועדון.

פוסט מרגש

"אוהדי הפועל כ״ס ברובכם הגדול חברים שלי. בעשר השנים האחרונות הייתי בכל תפקיד אפשרי בניהול המועדון ובעיקר ברגעים הקשים עם אלפי שעות נתינה ללא גבולות וגיוס של מיליונים לקבוצה וכל זה בהתנדבות מלאה ואהבה ללא תנאי. כעת אני זז הצידה למקום הכי כיף שיש וזה אתכם ביציע", כתב יברבאום. "לשמחתי הילדים שלי מצאו מקום חם מקצועי ואוהב!!! החלום שלי היה לראות את ילדי משחקים בהפועל כ״ס, חלומות לפעמיים מתגשמים ולפעמים לא ואצלנו בבית מקבלים הכל באהבה. תחזיקו אצבעות להצלחה של הדבר היקר לי מכל, וזה הילדים שלי".

"כביסה מלוכלכת לא מכבסים בחוץ"

 גורמים בסביבת המועדון טענו, שלאחרונה התערערו היחסים בין מוטי יברבאום לבין עידן שום, בנו של הבעלים. בהפועל כפ"ס הכחישו את הדברים. מקורב ליברבאום אמר: "מוטי נתן את כולו למועדון, סייע בימים הכי קשים של פירוק וירידה לליגה א', סייע גם למשפחת שום, ולא ביקש דבר לעצמו. המעבר להפועל רעננה הוא מקצועי נטו לטובת שני הבנים".

יברבאום בחר תחילה שלא להתראיין, אולם בסופו של דבר מסר את התגובה הבאה: "נולדתי בהפועל כפ"ס, אני אוהב את המועדון ואת הבעלים יצחק שום, איתו עברתי כברת דרך ארוכה. החלום שלי שהקבוצה תצליח. אבל יש לי חלום נוסף, שגם ילדי יצליחו. כמו במשפחות הכי טובות קורה שיש ימים פחות טובים, אבל אותי חינכו שכביסה מלוכלכת לא מכבסים בחוץ. לאחרונה מתקשרים אלי ספונסרים ושואלים 'מה קורה', והתשובה שלי אליהם היתה, שימשיכו לתרום למועדון".

עידן שום מסר בתגובה: "אני לא מסוכסך עם מוטי יברבאום, אני מכבד אותו. מערכת היחסים בינינו אינה עניין לתקשורת. אין לי שום דבר נגד ילדיו. בשנה הבאה עמית יחזור להפועל כפר סבא, כיוון שהוא רק מושאל לרעננה".

חזרה ממחנה אימונים

ועוד מהפועל כפר סבא, שחזרה ממחנה אימונים בפולין, שם ניצחה בשני משחקים ואחד סיימה בתיקו. במשחק הראשון גברה על פוגון דיסלצה (ליגה שלישית) 0:2  ; בשבת ניצחה את העולה החדשה לליגה השניה, לגיונוביה 1:3 (כבשו: עומר פדידה צמד, דן עזריה), וביום שני סיימה בתיקו 1:1 נגד יגלוניה ביאליסטוק מהליגה הבכירה (כבש: בנג'מין קוקו). 

 המאמן אופיר חיים: "אנחנו ממשיכים להתחבר. חסרים לנו מספר שחקנים להשלמת הסגל, בסך הכל אני מרוצה".

  כמו כן, החלוץ ההונגרי ריצ'ארד ורנס  (27) סיכם את תנאיו בקבוצה.  

עוד בכפר סבא
זאב גולדשמיט 21/11/2019
זאב גולדשמיט 20/11/2019
זאב גולדשמיט 12/11/2019
זאב גולדשמיט 07/11/2019
זאב גולדשמיט 05/11/2019
זאב גולדשמיט 31/10/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
נבחרת הנערות של חטב חשמונאים בבת ים
בת ים מובילה במתמטיקה
"אני רוצה להיות כמו כולם"
כשמוזיאון הרצליה ומוזיאון אגם נפגשים
כשמוזיאון הרצליה ומוזיאון אגם נפגשים
נבחרה הנהלה חדשה להנהגת ההורים העירונית
שני נפגעים קל בשריפה
קאנטרי חדש בכפר סבא
גולדמן הנשיא היוצא (מימין) ודר זאב מור הנשיא הנכנס
חילופי נשיאים במועדון הליונס כפר סבא
עוגיות שוקוציפס מאסטר שף
כדורי שוקו צי'פס מטוגנים