כפר סבא

צעיר הותקף קשות במהלך בילוי במועדון

חמישה נערים מכפר סבא, שבילו במועדון ברעננה, נעצרו בחשד כי תקפו צעיר אחר בכל חלקי גופו, דקרו אותו וגרמו לפציעתו

מיכאל פרוסמושקין 25/07/2019
צעיר הותקף קשות במהלך בילוי במועדון
צילום אילוסטרציה iclip art

חמישה נערים, בגלאי 16 ו – 17, נעצרו בתחילת השבוע בחשד כי תקפו צעיר אחר בכל חלקי גופו וגרמו לפציעתו.

ארבע שנים ושלושה חודשים לאחר שהחייל יפתח גריידי ז"ל נדקר למוות בתום בילוי בבר ברעננה, בלילה בין חמישי לשישי בשבוע שעבר התרחשה קטטה אלימה כמה עשרות מטרים בודדים משם ובנס הפעם הסתיים האירוע רק בפציעות ולא בתוצאה חמורה הרבה יותר.

מחקירת המשטרה עולה חשד כי האירוע החל במהלך מסיבה במועדון "גגוס" באזור התעשייה ברעננה, כשאחד מהחשודים נתקל בצעיר אחר ברחבת הריקודים ובעקבות כך החלה התקוטטות אלימה. הצעיר שהותקף הצליח לברוח החוצה, אך כאשר חזר על מנת לקרוא לשניים שהגיעו עמו לבילוי, הבחינו בו מי מהחשודים ותקפו אותו מחוץ למועדון.

 על פי החשד, החשודים שנעצרו ואחרים רדפו אחריו לכיוון קניון "רננים" ושם הכו אותו נמרצות. לטענת המשטרה, גם כאשר הקורבן מעד ונפל, החשודים, או חלקם, המשיכו לבעוט בו בכל חלקי גופו, כשבשלב מסוים מי מהם אף שלף חפץ חד ודקר באמצעותו את הקורבן בידו. בשלב מסוים במהלך ההשתלשלות האלימה בוצע על ידי מי מהצדדים גם שימוש בכיסאות ואף בגז מדמיע. למקום הוזעקו כוחות משטרה ואנשי יחידת האכיפה. 

לאחר גביית עדויות ובדיקת צילומי מצלמות אבטחה, נעצרו, בתחילת השבוע, חמישה נערים בחשד כי תקפו את הקורבן, דקרו אותו וגרמו לפציעתו. נכון לתחילת השבוע לא ידוע על מעצר של אנשים נוספים מהצד של החשודים או מהצד של הקורבן. לא מן הנמנע כי מעורבים נוספים ייחקרו או ייעצרו.

החשודים שנעצרו בתחילת השבוע, ואשר יוצגו על ידי עורכי הדין דוד בוחבוט, אסף גונן, צבי אבנון ודניאל אוטמזגין  - הכחישו את המיוחס להם כשחלק טענו כי הותקפו בעצמם ואחרים טענו כי ניסו להפריד בין המעורבים.  

כך או כך, המשטרה ביקשה להאריך את מעצר החשודים, אך בית המשפט הורה על שחרורם למעצר בית בין יתר נוכח עברם הנקי והעובדה כי מדובר בקטינים. גם הערר שהוגש ע"י המשטרה – נדחה, והחלטת השחרור נשארה על כנה. בעקבות התקרית ביצעה המשטרה שימוע למועדון והוחלט לסגור אותו זמנית למשך 20 יום.

מטעם מועדון "גגוס" נמסר: "האירוע לא קרה בתחומי המועדון, אלא מחוץ למועדון. אנו נגיש ערר על צו הסגירה הזמני. שיתפנו שיתוף פעולה מלא עם המשטרה בכל הנוגע למצלמות ולא הסתרנו ממנה דבר במהלך החקירה".

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
התנגדות לתוספת 2 קומות לתוכנית פינוי-בינוי ברנדיס
התנגדות לתוספת 2 קומות לתוכנית פינוי-בינוי ברנדיס
בשורה לתושבי ראש העין: פארק זבוטינסקי יחל לפעול בקרוב
בשורה לתושבי ראש העין: פארק ז'בוטינסקי יחל לפעול בקרוב
"מקומי ברעננה"
הרוג בתאונת עבודה בבת ים
שומרים על הסביבה ומייעלים הליכי עבודה
המהפכה הירוקה בעיריית הוד השרון
מוכרי הלימונדה הקטנים
מוכרי הלימונדה הקטנים
שער הבית ממנו נתלש דגל הגאווה
דגל הגאווה נתלש משער כניסה לבית של חבר הקהילה ברעננה
"הוא כבר חסר לנו מאוד"