כפר סבא

עשור לפסטיבל אקומוגלי

פסטיבל הקיץ של "הבית של רונית" התקיים בכפר סבא

כתב לוקאל 29/07/2019
חברי להקת קולית יחד עם מושיק גלאמין ראש עיריית כפס רפי סער ויונית חיון הבית של רונית
צילום: יגאל סלבין

בשבוע שעבר ערכה עמותת "הבית של רונית" את פסטיבל הקיץ המסורתי שנחגג השנה בפעם העשירית- פסטיבל "אקומוגלי", לזכרו של הראל (מוגלי) ברלין ז"ל. 

במהלך הפסטיבל נערכה הקרנה חגיגית של הקליפ החדש לשיר "לא כולם יודעים מי אני" שמבצעת להקת קולית וצולם ע"י חוג הקולנוע של הבית של רונית במימון "קרן אדרי" לזכרו של ליאון אדרי ז"ל. הקליפ מדבר על נקודת מבטו של אדם עם צרכים מיוחדים בחברה. עוד באירוע, נערכה הופעה של חוג הדרמה של הבית של רונית ולהקת קולית הופיעה עם ארבעה שירים.

את האירוע ליוו ראש עיריית כפר- סבא רפי סער, רונית חיון מייסדת ומנכ"לית עמותת הבית של רונית ומושיק גלאמין, שמלווה את העמותה כבר מספר שנים. בסוף האירוע חולקו פרחים למתנדבים של הבית.

רונית חיון: "הפסטיבל הוא הבמה של החברים המיוחדים שלנו להראות את עצמם ללא בושה, בביטחון עצמי ובגאווה, וזאת לאחר שנת עבודה שלהם עם אנשי הצוות. ללא ספק, לאנשים המיוחדים האלה יש מה לומר. בנוסף, מרגש כל כך היה לראות 150 אנשים שהגיעו לפסטיבל השנה – כולם שייכים לקהילה שבנינו סביבנו – קהילה שמחויבת לשנות את העולם למקום טוב יותר".

הבית של רונית הנו מרכז איכותי להתפתחות אישית וחברתית לאנשים עם צרכים מיוחדים בתפקוד גבוה. המרכז מעניק שירותים לכ-100 משפחות מיוחדות מאזור השרון והמרכז. 

חברי להקת קולית יחד עם מושיק גלאמין, ראש עיריית כפ"ס רפי סער ורונית חיון, מייסדת הבית של רונית

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
מתכוננים לעוד שנת בצורת
פסטיבל הולגאב התשיעי
הדמיה - קריית שחקים הרצליה
הרצליה מגיעה לשחקים
הזנחה במתחם בן גוריון
מחשבים מסלול מחדש
תוכנה למתווכים היא הפתרון ?
תוכנה למתווכים היא הפתרון ?
פצועה בהתהפכות רכב בהוד"ש
עוד אבנר פרידמן
ייפוי כוח מתמשך וצוואה הדדית: האם יש ביניהם כפילות?
שינויים בהפעלת הלוקרים בבתיה"ס