כפר סבא

הוגש כתב אישום נגד צעיר שביצע עבירות מין בקטינות וחיילות

מכתב האישום, שכולל 13 מתלוננות, עולה כי במשך שנים הציע להן להשתתף בפרויקט רפואי פיקטיבי מטעם בית חולים או מוסד אקדמי וביצע בהן מעשים מגונים תוך שהבטיח להן כסף, החתים אותן על סודיות וצילם את חלקן תוך ביצוע המעשים

מיכאל פרוסמושקין 01/08/2019
הוגש כתב אישום נגד צעיר שביצע עבירות מין בקטינות וחיילות
צילום אילוסטרציה iclip art

חייל, בן 21, מכפר סבא, הואשם לפני ימים אחדים בעבירות מין שביצע בקטינות ובחיילות תוך מעשי זיוף ומרמה.

החייל נעצר לפני כחודש בחשד כי הציג עצמו בפני צעירות כבעל תפקיד רפואי, סיפר להן על ניסוי שעורך וביצע בהן מעשים מגונים במסווה של בדיקות רפואיות לכאורה.

בית המשפט אסר לפרסם 5 מתוך 13 האישומים שבהם הואשם ומתייחסים לתקופות שונות. על פי כתב האישום, שכן הותר לפרסום, במהלך השנים 2017 - 2019 נהג הצעיר לפנות לצעירות אשר מצויות עמו בקשרי היכרות ולהציע להן בכזב להשתתף בפרויקט רפואי. השיטה בה נקט החלה בפנייה למתלוננת בהצעה כוזבת להשתתפות בפרויקט בתמורה לקבלת כספים. לאחר קבלת הסכמת המתלוננות בכזב והחתמה על מסמכים מזויפים הנחזים להיות מסמכים מטעם גוף רפואי, הזמין אותן לביתו או לחדר בו נערך הפרויקט על ידו, השכיב אותן ללא חולצה, חיבר כבלים, צינורות, הדביק פלסטרים על גופן והחדיר צינור תוך ביצוע הליכים הנחזיים להיות רפואיים בגופן של המתלוננות.

לטענת הפרקליטות, את המעשים המתוארים ביצע לשם גירוי וסיפוק מיניים אותם הוא שאב מיצירת מצב בו המתלוננת נתונה במראה המדמה החייאה או התנשפות כשלגופה מחוברים אמצעים המדמים ביצוע החייאה בבתי חולים.

מהאישומים עולה כי חלק מהמתלוננות הכיר במסגרת שירותו הצבאי והציע להן להשתתף בבדיקה אותה הציג בכזב כבדיקת התאמה לתרומת "גז טבורי" מטעם בית החולים או כחלק מלימודיו כסטודנט לרפואה. במהלך הבדיקות הפיקטיביות שערך צילם חלק מהצעירות בטלפון הנייד שלו כשהוא טוען בפניהן כי מדובר בצילום רנטגן.

מכתב האישום עולה כי בחלק מהמקרים הצעיר עשה שימוש במזרקים וכבלים חשמליים כלפי גופן של המתלוננות וגרם להן לכאבים ולפציעות. כשאחת המתלוננות שנפגעה פיזית סירבה להמשיך בביצוע המעשים, קנס אותה ונטל ממנה במרמה 1,200 שקל תוך שהוא מסתמך על המסמכים המזוייפים עליהם החתים אותה.

כתב האישום נגד הצעיר, שמיוצג על ידי עו"ד יזהר קונפורטי מהסנגוריה הציבורית, מתבסס על עדויות של המתלוננות, הודאתו של הצעיר במיוחס לו, תכתובות וואטס אפ, מסמכים מזוייפים וממצאים שאותרו במחשבו, כולל תמונות של המתלוננות בעת הבדיקות הפיקטיביות.

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
המחאה ברחבי הארץ: עשרות עצורים ופצועים
שרדו את השואה לפני 74 שנים וכעת תמונתם תתנוסס בגאון בגרמניה ופולין
קמפיין בינלאומי ליום השואה
אם ותינוקת נפצעו בעת נסיעה באוטובוס
אם ותינוקת נפצעו בעת נסיעה באוטובוס
עלי באבא וארבעים השודדים
אישום: גנבה אלפי שקלים ממעבידה
הפוליטיקה של הרצליה
הפוליטיקה של הרצליה
אוגוסט חם בחיפה
שובתים או לומדים?