כפר סבא

סוף עצוב: אותר ללא רוח חיים הנעדר מכפר סבא

בתום חיפושים שנמשכו כיממה וחצי אותר ללא רוח חיים ניסים נחשון (76) בשטח פתוח סמוך לקנטרי בכפר סבא

מיכאל פרוסמושקין 02/08/2019
זירת מציאת הגופה (צילום: איחוד הצלה צוות דרור)

לאחר כיממה וחצי של חיפושים בהשתתפות מאות בני אדם, אותר הלילה (יום שישי) ללא רוח חיים ניסים נחשון, בן 76 , שיצא מביתו ברחוב אלקלעי 4 בשכונת גאולים ביום רביעי בשעה 14:00 ומאז נעלמו עקבותיו.

עם היוודע דבר היעדרותו, החלו חיפושים אחריו שהלכו והתרחבו ככל שנקפו השעות. לצד כוחות החירום והצלה הרבים, כל העת הצטרפו לחיפושים עוד ועוד אזרחים שהתנדבו לבצע סריקות בשטח. 

כבר ביום רביעי ביקשה העירייה את עזרת הציבור באיתורו. בהמשך נתלו שלטים עם תמונתו ברחבי העיר וביום חמישי, כמעט כיממה לאחר תחילת החיפושים, הוציאה גם המשטרה הודעה לתקשורת שבה ביקשה את עזרת הציבור.

במסגרת החיפושים הוקם חפ"ק בשכונת גאולים והמשפחה ביקשה מאזרחים נוספים להגיע לבית המשפחה ולהתנדב לחיפושים.

בלילה בין חמישי לשישי, סמוך לחצות, אותרה גופת גבר בשיחים הסמוכים לרחוב נשר, מאחורי הקנטרי, ולמקום הוזעקו כוחות מד"א ואיחוד הצלה. לאחר מספר בדיקות לא נותר להם אלא לקבוע את מותו. תוך זמן קצר התברר כי מדובר בגופתו של הנעדר ניסים נחשון. צוות זיהוי פלילי בדק את גופתו ולאחר מכן היא הועברה לטיפול אנשי זק"א ובסמוך לשעה שתיים בלילה נלקחה מהשטח על ידי צוות אמבולנס חולון שבמקרי מוות עובד בשירות המשטרה.

כשהתברר כי מדובר בגופת הנעדר, נרשמו תחושות של תסכול, עצב ואכזבה בקרב הכוחות והמתנדבים הרבים שלקחו חלק בחיפושים. ראש העירייה, רפי סער, הגיע אף הוא באישון לילה לחפ"ק שסיים למעשה את פעילותו זמן קצר לאחר מציאת הגופה.

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
תושבי רחוב מוריה: די לפגוע בנו
אישום: הבטיח שיפוץ וקיבל במרמה עשרות אלפי שקלים
אישום: הבטיח שיפוץ וקיבל במרמה עשרות אלפי שקלים
זהירות: מתחזים ל"מי עכו"
רעננה שיאנית הגשם בסופ"ש
חשד: איים בפייסבוק על ראש עיריית טבריה
נינג'ה כפר סבא
יצאו פיקס
קולקציית גיגי ברצלונה לקיץ 2019
לא רק מסי