כפר סבא

התארחו בלשכת ראש העיר

ראשי ענף הכדורעף בכפר סבא התארחו השבוע אצל ראש העירייה, רפי סער, הציגו בפניו את פעילות הקבוצות, תכנית העבודה לשנים הקרובות וביקשו את הגדלת הקצבת העירייה

זאב גולדשמיט 14/08/2019
המפגש בלשכת ראש העירייה. לקדם את ענף הכדורעף
צילום באדיבות עיריית כפר סבא

מועדון הכדורעף הפועל כפר סבא נחשב לאחד המובילים בענף ובשנים האחרונות למצליח ביותר בעיר. השבוע נפגש ראש העירייה, רפי סער, בלשכתו עם נציגות הנהלת מועדון הכדורעף של הפועל כפר סבא, שהעניקה לו את תמונות מחזיקת גביע המדינה לנשים בכדורעף לעונת 2018-2019, משחק שבו ראש העירייה נכח ביציע.

בפגישה מרגשת זו הוצגה בפני סער הפעילות ותוכנית העבודה לשנים הקרובות, שבבסיס הפירמידה תכנית להפעלת 3,000 בנות בפעילות כדורעף, כאשר במועדון לא היססו להצהיר שמטרת העל וחזון המועדון הוא להביא את כפר סבא לליגת האלופות של אירופה.

ראשי המועדון בקשו תיקון והגדלת תקציבי תמיכות לאור הקפאון והקיצוץ שעברו על המועדון בשנתיים האחרונות, כדי לנצל את תנופת ההישגים ובין השאר תשע אליפויות המדינה להם זכה המועדון בעונה שהסתיימה.

במפגש נכחו יו"ר מועדון הנשים לכדורעף, עופרה אברמוביץ, יו"ר מועדון הכדורעף, גרי אברמוביץ, ומנכ"ל המועדון יעקב הרשקו.

ראש העירייה רפי סער: "מועדון הכדורעף הפועל כפ"ס זכה השנה בתשע אלופות ישראל, זה הוא הישג חסר תקדים בספורט הישראלי. אני מעריך ומוקיר את הפעילות ומאחל להם בהצלחה בעונה הקרובה!".

ועוד בכדורעף. פולני אחד עזב, פולני אחר מצטרף. אחרי שקלות' ברתלומי, ששיחק בעונה שעברה בהפועל כפ"ס והעונה עזב, כפר סבא צירפה שחקן פולני אחר, קונרד פורמלה (24) המתנשא לגובה 1.95 מ' שישחק בתפקיד הקבלן. "נבנתה פה קבוצה מעניינת, ויש לנו ציפיות להיאבק חזק בצמרת" אמר הרכש הפולני.

עוד בכפר סבא
זאב גולדשמיט 05/12/2019
זאב גולדשמיט 26/11/2019
זאב גולדשמיט 21/11/2019
זאב גולדשמיט 20/11/2019
זאב גולדשמיט 12/11/2019
זאב גולדשמיט 07/11/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
חופשת קיץ ברגע האחרון?
חופשת קיץ ברגע האחרון? כך תעשו זאת בצורה אחראית
גבר במצב אנוש לאחר שטבע בת"א
אוויר הרים צלול כיין?
מילי אביטל בקמפיין חדש
מילי אביטל בקמפיין חדש לאביב קיץ 2019
חשד: ביצעה מעשים מגונים בחניכים מפנימייה בה עבדה
תושב כפ"ס ירה בחשודים שניסו לפרוץ לביתו
פרס הפוסטר המקורי הוענק לנבחרת הרובוטיקה של בית הספר דביר מחולון
רובוטריקים
מובילים בקליטת מורים