כפר סבא

התארחו בלשכת ראש העיר

ראשי ענף הכדורעף בכפר סבא התארחו השבוע אצל ראש העירייה, רפי סער, הציגו בפניו את פעילות הקבוצות, תכנית העבודה לשנים הקרובות וביקשו את הגדלת הקצבת העירייה

זאב גולדשמיט 14/08/2019
המפגש בלשכת ראש העירייה. לקדם את ענף הכדורעף
צילום באדיבות עיריית כפר סבא

מועדון הכדורעף הפועל כפר סבא נחשב לאחד המובילים בענף ובשנים האחרונות למצליח ביותר בעיר. השבוע נפגש ראש העירייה, רפי סער, בלשכתו עם נציגות הנהלת מועדון הכדורעף של הפועל כפר סבא, שהעניקה לו את תמונות מחזיקת גביע המדינה לנשים בכדורעף לעונת 2018-2019, משחק שבו ראש העירייה נכח ביציע.

בפגישה מרגשת זו הוצגה בפני סער הפעילות ותוכנית העבודה לשנים הקרובות, שבבסיס הפירמידה תכנית להפעלת 3,000 בנות בפעילות כדורעף, כאשר במועדון לא היססו להצהיר שמטרת העל וחזון המועדון הוא להביא את כפר סבא לליגת האלופות של אירופה.

ראשי המועדון בקשו תיקון והגדלת תקציבי תמיכות לאור הקפאון והקיצוץ שעברו על המועדון בשנתיים האחרונות, כדי לנצל את תנופת ההישגים ובין השאר תשע אליפויות המדינה להם זכה המועדון בעונה שהסתיימה.

במפגש נכחו יו"ר מועדון הנשים לכדורעף, עופרה אברמוביץ, יו"ר מועדון הכדורעף, גרי אברמוביץ, ומנכ"ל המועדון יעקב הרשקו.

ראש העירייה רפי סער: "מועדון הכדורעף הפועל כפ"ס זכה השנה בתשע אלופות ישראל, זה הוא הישג חסר תקדים בספורט הישראלי. אני מעריך ומוקיר את הפעילות ומאחל להם בהצלחה בעונה הקרובה!".

ועוד בכדורעף. פולני אחד עזב, פולני אחר מצטרף. אחרי שקלות' ברתלומי, ששיחק בעונה שעברה בהפועל כפ"ס והעונה עזב, כפר סבא צירפה שחקן פולני אחר, קונרד פורמלה (24) המתנשא לגובה 1.95 מ' שישחק בתפקיד הקבלן. "נבנתה פה קבוצה מעניינת, ויש לנו ציפיות להיאבק חזק בצמרת" אמר הרכש הפולני.

עוד בכפר סבא
כתב לוקאל 07/10/2019
זאב גולדשמיט 26/09/2019
זאב גולדשמיט 24/09/2019
זאב גולדשמיט 24/09/2019
זאב גולדשמיט 18/09/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
100 שנה להולדתו של הסופר האיטלקי-יהודי והכימאי פרימו לוי
100 שנים להולדתו של פרימו לוי
דר להבית אקרמן
אילו טיפולים מתאימים לחורף?
הושחתו שלטי בחירות של גינזבורג
הושחתו שלטי בחירות של גינזבורג
עוגת ספוג עם תפוחים ושקדים
שומרים על הפרטיות
שומרים על הפרטיות
צהרון לאה גולדברג
רגע מתוק עם תושבי הדרום
"אנחנו מתקרבים לזינוק במחירי הדיור"
בירה רוטהאוז בלב היער השחור
מטיילים עם דני בר