כפר סבא

אלכוהול מזויף נמצא בבית עסק בכפר סבא

בביקורת משרד הבריאות במינימרקט במרכז כפ"ס הוחרמו עשרות בקבוקי אלכוהול. חלק מהבקבוקים הכילו לכאורה אלכוהול מזויף

מיכאל פרוסמושקין 14/08/2019
צילום באדיבות משרד הבריאות

משרד הבריאות החרים לאחרונה מבית עסק בכפר סבא עשרות בקבוקי אלכוהול שבבדיקתם התברר כי מדובר באלכוהול מזויף.

ממשרד הבריאות נמסר כי "בתאריך 18.7.19 בוצע חיפוש ב'מיני מרקט מול העירייה' ברחוב וייצמן 144 כפר סבא בנוכחות נציגות מחלקת רישוי עסקים ונציגת העסק, נתפסו עשרות בקבוקי אלכוהול אשר הוחרמו בזמן הפעילות, חלק מהבקבוקים נבדקו במעבדה והתברר כי הבקבוקים מזויפים ומכילים רמות גבוהות, הרבה מעל התקן המותר, של הרעל מתנול ".

עקב כך, נמסר ממשרד הבריאות: "79 בקבוקי אלכוהול משמונה סוגים שונים הוחרמו על ידי משרד הבריאות". לטענת המשרד, "במקביל עיריית כפר סבא פתחה בהליך תביעה במסגרת רישיון העסק".

הפעילות היא חלק ממערך פעילות רחב של משרד הבריאות למניעת שיווק אלכוהול מזויף ושיווק תרופות לא מאושרות למכירה בישראל.מהמשרד נמסר כי "משרד הבריאות בשיתוף גורמי האכיפה הנוספים ימשיך בפעילותו כנגד בעלי העסקים והמשווקים המוכרים אלכוהול מזויף ותרופות לא מאושרות המסכנים את בריאות הציבור. "

 

מעיריית כפ"ס נמסר: "מדובר בבית עסק הפועל עם רישיון. בבדיקה של משרד הבריאות התגלו משקאות מזויפים, בית העסק זומן לשימוע ביחד עם נציג מטעם משרד הבריאות, במהלך השימוע, בעל העסק הודיע שברשותו קבלות על כל המשקאות ולא ידע על הזיוף. יש לציין כי בבדיקה של משרד הבריאות הסחורה המדוברת הוחרמה ובביקורת חוזרת לא נמצאה סחורה מזויפת. חשוב להדגיש שסמכות האכיפה כנגד עבירה של אחזקת אלכוהול מזויף היא של גורמי אכיפה אחרים ולא של העירייה".

 

עוד בכפר סבא
מיכאל פרוסמושקין 18/08/2019
מיכאל פרוסמושקין 15/08/2019
מיכאל פרוסמושקין 15/08/2019
מיכאל פרוסמושקין 13/08/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
תאונה עם מעורבות רכב ואופנוע אירעה בשבילי בית העלמין סגולה.
שני פצועים בתאונה בסמוך לבית העלמין סגולה
"תוכנית הסניורים" של יובל לוי
ילדה בת 8 בלעה מסמר
נדחה הדיון בתוכנית המתאר
המורים בסרט
נערכים לחילופי השלטון
משלוחים מתוקים לאנשים השקופים
תואר במדעי ההתנהגות
מה עושים עם תואר במדעי ההתנהגות?