כפר סבא

אישום: הגיע לתחנת המשטרה ואיים לפגוע בבני משפחתו

תושב רעננה הואשם כי מסר לשוטרי התחנה שהוא מעוניין להיעצר מאחר ורצח את הכלב שלו לפני מספר שנים, אחרת הוא ירצח את בני משפחתו

מיכאל פרוסמושקין 19/08/2019
כתב אישום (iclipasrt)

תושב רעננה, בן 45, הואשם לפני ימים אחדים כי איים לפגוע באמו ובאחיו. 

על פי כתב האישום, ב – 10 באוגוסט, סמוך לחצות, הגיע הנאשם לתחנת משטרת כפר סבא. עם כניסתו לתחנה, פנה לשני שוטרים ומסר כי בשנת 2005 הוא רצח את הכלב שלו וכי הוא מעוניין להיעצר בגין כך, אחרת – כך על פי כתב האישום – ירצח את אמא שלו ואת אחיו בביתם. 

בחלוף זמן קצר, ניגש אל הנאשם קצין תורן של התחנה והנאשם חזר בפניו על הדברים, ואמר כי אם לא יעצרו אותו, הוא ירצח את אמא שלו ואחיו בפטיש ובאמת מתכוון לעשות זאת. 

לטענת התביעה, בהמשך לכך, במסגרת חקירתו בפני אחד החוקרים, חזר הנאשם על הדברים ואמר: "אהרוג את אחי בפטיש חמש ק"ג ואת אמא שלי במכות רצח, אם לא אני מתאבד". כמו כן ציין בפני החוקר כי בכוונתו לקנות פטיש בחנות לחומרי בנייה. 

מבקשת המעצר עד תום ההליכים שהוגשה נגד האיש עולה כי כאשר הגיע הנאשם לתחנה, הקצין תורן התקשר לאמו של הנאשם וזו הביעה בפניו חשש מבנה וביקשה לטפל בו. בעדות שמסרה בהמשך ציינה כי בנה היה אלים כלפיה בעבר וכי היא חיה בפלד ממנו, משתדלת לא להתקרב ומבקשת לקחת אותו לבית חולים "שלוותא", שם מטופל בשנים האחרונות. כאשר אושפז בבית החולים לאחר המקרה שתואר בכתב האישום, ציין בפני רופא המיון כי "שומע קול הפוקד עליו לרצוח". 

עם הגשת כתב האישום, בית משפט השלום בכפ"ס האריך את מעצרו של החשוד עד להחלטה אחרת. 

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
הולך רגל נהרג בכביש 6
הולך רגל נהרג בכביש 6
שדה תעופה
שדה תעופה חלופי להרצליה?
תנועת הרכבות שבה לסדרה בהדרגה
אושרה למתן תוקף תוכנית שער העיר בבת ים
ילד מצא פסלון פריון נדיר בגליל העליון
תמי פלד חיון
אין לי מושג במי לבחור בבחירות הקרובות...
אופנוען נהרג בתאונה בכביש 40
אופנוען נהרג בתאונה בכביש 40
נדיה כהן. אני עוד חושבת על אלי בעלי
"שכחו את אלי כהן"