כפר סבא

סיום החופש הגדול באושילנד כפר סבא

פסטיבל קיץ אקשן, חנות פופ-אפ של כוכבי הרשת ו"פליימוביל: הסרט"

כתב לוקאל 20/08/2019
צילום: איתן כגה

החופש הגדול עוד רגע מסתיים, השבוע האחרון של החופש כבר כאן – זמן מצוין לסיים את הקיץ עם פעילויות מהנות לכל המשפחה במתחם אושילנד בכפר סבא שיעניקו לכם טעם של עוד.

השבוע יגיע לסיומו לאחר חודש וחצי פסטיבל "קיץ אקשן" המספק  חוויית אקשן ואקסטרים אולטימטיבית.האטרקציות בפסטיבל "קיץ אקשן" רבות ומגוונות, חלקן ללא תשלום וחלקן במחיר סמלי - סדנת ג'אגלינג ושיווי משקל שמתרחשת באוהל קרקס, מבוך לייזר ומבוך מים, ביתני יריד, מלחמה רטובה במיוחד בעזרת רובי מים, מתחם סירות פדלים, רכיבה על סוסים מכניים, חדר בריחה בו הילדים יפתרו את חידת אוצרות הפיראטים בעזרת מפת אוצר ומתחם מציאות מדומה מתקדם עם 4 משחקים.

זו גם ההזדמנות האחרונה שלכם ליהנות מחנות הפופ-אפ הראשונה מסוגה בישראל בה נמכרים מגוון מוצרים ממותגים של כוכבי הרשת הגדולים, יוטיוברים מובילים וכוכבי אינסטגרם, ביניהם: חבורות "בלאגן" ו"אמיגוס", משפחת ספיר, ליה נגה, שקד דוד, צוות מנחוס, המרתף, ליהי סליים, דניאלה, אורן גל, מיכל מצוב, שירז שוקרון, נויה כהן ועוד. מחירי המוצרים הם בין 40 עד 80 ש"ח.

כבכל שבוע, גם השבוע הקרוב יציע מתחם אושילנד שלל פעילויות לכל המשפחה. השבוע  ייפתח ביום ראשון עם סינמה קידס – הקרנה של סרט ילדים + פופקורן ושתייה ב-35 ₪ בלבד, והפעם "פליימוביל: הסרט" המבוסס על המשחק האהוב.  הורים לתינוקות ופעוטות יוכלו להמשיך וליהנות מפעילות בייבי עם סדנאות משותפות ומהנות להורים ולקטנטנים בימים ראשון ורביעי.

גם לקהל הבוגר תיערך השבוע פעילות מסקרנת במיוחד עם הרצאה של מפעיל השב"כ לשעבר גונן בן יצחק שבמסגרת עבודתו, היה אמון על גיוס והפעלתו של מוסעב חסן יוסף, "הנסיך הירוק", בנו של מנהיג החמאס בגדה, שסיפורו הפך לספר ולסרט תיעודי מצליח.

בן-יצחק הצליח להפוך את בנו של ראש חמאס בגדה לסוכן לטובת ישראל שעבד כמעט עשר שנים עבור שירות הביטחון הכללי. אחרי שהסיפור התגלה, עזב הפלסטיני לחו"ל מחשש לחייו. מצד שני, נוצרה לו משפחה חדשה – זו של איש השב"כ, שמספר לראשונה איך הצליח לחדור להנהגת חמאס ולאתר את הסוכן הבכיר ביותר של ישראל.  בהרצאתו המרתקת פורס גונן בן יצחק את אחד הסיפורים יוצאי הדופן, המרגשים והנוגעים כל כך במציאות היומיומית שלנו כאן במזרח התיכון הבוער.

אירועי השבוע

פסטיבל קיץ אקשן

יתקיים בין התאריכים 23.7-31.8

מחירים

10-49 ש''ח

שעות פעילות החינמיות

ימי שישי - 11:00-14:00

ימי א'-ה' ושבת- 11:00-14:00/16:00-19:00

שעות הפעילויות בתשלום סמלי

ימי שישי - 10:00-15:00

ימי א'-ה' ושבת - 10:00-21:00

פעילות בייבי בכל יום א' וד'  - שעות הפעילות-  10:30-11:15, 11:15-11:45

יום א - סינמה קידס- הקרנת סרט +פופקורן ב-35 ש"ח

*    25.8 פלימוביל

יום ג' - שלישי בשלייקס

הרצאות בימי חמישי בקמפאי
29/8- גונן בן יצחק "הנסיך הירוק"


עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
"החלטתי לבדוק את חוקיות מדידות הארנונה"
אריאל הילדסהיימר: המועמד לתפקיד מנכ"ל העירייה
שבע שנות מאסר לנאשם בעבירות רכוש
יוצאת לדרך
יוצאת לדרך
חשד: נהג מונית אנס צעירה
דיון בנושא חניון האוטובוסים במליאת וועדת המשנה לתכנון ובניה
הלוואה לצורכי שיפוץ
רוכב אופנוע נפצע קשה בתאונה בכביש 44