כפר סבא

יועץ מפתיע לכפר סבא

במועדון הכדורסל של הפועל כפר סבא רוצים תוך ארבע עונות לקפוץ מהליגה הארצית לליגת העל. לשם כך הוחלט להיעזר בפיני גרשון שישמש כיועץ על למועדון

זאב גולדשמיט 20/08/2019
צילום: עודד קרני, איגוד הכדורסל

את המינוי המפתיע של הקיץ ביצעה מועדון הכדורסל הפועל כפר סבא, שמינתה השבוע לא פחות מאשר את פיני גרשון כיועץ על למועדון, עם מטרה מוצהרת, לעלות לליגת העל בתוך ארבע שנים. במועדון החלו בגיוס ספונסרים על מנת שיוכלו לממש את שאיפותיהם.                                                                                 

הכדורסל בכפר סבא קיבל לאחרונה מכה בעקבות ירידה קבוצת הבוגרים לליגה השלישית, ואחרי שהבינו שנמוך יותר אין לאן לרדת, חושבים בגדול כיצד לקדם את הקבוצה שידועה בטיפוח שחקנים צעירים. במועדון ציינו שהמאמן המעוטר ביותר בכדורסל הישראלי, פיני גרשון, ילווה את קבוצת הבוגרים מהליגה הארצית, ואת מחלקת הנוער הגדולה של המועדון. בכפר סבא רואים בגרשון כמי שיטמיע תהליכי עבודה, יתן מענה מקצועי למאמנים והכל בשאיפה ומטרה אחת, העפלה לליגת העל עד שנת 2023.                                          

להפועל כפ"ס מחלקת נוער גדולה שמכילה כ-270 שחקנים צעירים. במועדון סבורים שקבוצת בוגרים בליגת העל, חלון הראווה של המועדון, יכולה למנף את כל המועדון ולתת לשחקנים הצעירים אמונה שגם הם יוכלו בבוא היום לשחק בליגת העל.                                        

יו"ר המועדון, מייק מקור: "בשנה שעברה המועדון שלנו הגיע לאירוע שיא בהיסטוריה שלו עם העפלת שתי קבוצות לערב הגמרים והעפלת תיכון כצנלסון לגמר ליגת העל לתיכונים. עם האוכל בא התיאבון. אנו מאמינים שפיני יסייע לנו לממש את המטרות שלנו ויחד נהפוך את מחלקת הנוער למובילה בישראל ונעפיל עם קבוצת הבוגרים, לראשונה, לליגת העל".                                                                         

כזכור, פיני גרשון משמש כיועץ באיגוד הכדורסל כמפתח כדורסל הגברים ויועץ מקצועי לכל נבחרות הגברים. מהלך הגעתו לכפר סבא התאפשר בזכות מעורבותם הפעילה של הנהלת המועדון, עו"ד צ'ארלי בוזגלו ובתמיכתו של ראש העירייה, רפי סער.  גרשון כיהן עד לאחרונה בתפקיד דומה בהפועל חבל מודיעין.                                    

בתוך כך, הפועל כפ"ס הודיעה כי אור מורדוך (20) ממשיך לעונה נוספת בקבוצה, בעוד בוגר מחלק הנוער, עילי שאול (18) עולה כיתה ומצטרף לסגל הקבוצה הבוגרת. בהפועל כפר סבא גאים בנבחרת הקדטים של ישראל, שהבטיחה את מקומה בדרג א' בשנה הבאה. צוות האימון של הקדטים כלל את אנשי המועדון הכפר סבאי, מאמן הנבחרת ברק דמיציאן, מאמן הכושר יובל טבת ושחקן הנבחרת ניר שפר.

 

עוד בכפר סבא
שרון יונתן 12/09/2019
זאב גולדשמיט 03/09/2019
זאב גולדשמיט 29/08/2019
זאב גולדשמיט 27/08/2019
זאב גולדשמיט 22/08/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
אייל ינאי
רוב הקבלנים צופים שמחירי הדירות ימשיכו לעלות
קטיף עצמי של דובדבנים
טעימת הדובדבן
שני הרוגים בתאונה בנגב
שני הרוגים בתאונה בנגב
בני טבק ואלי חיו חמו
מכבי והפועל הרצליה עם מאמנים חדשים
סכסוך שכנים הסתיים בתקיפה
סכסוך שכנים הסתיים בתקיפה
"אסור לחכות לקורבן הבא"
יורם אברהם מעניק מגן הוקרה לאסנת סטוצינר
והאוסקר הולך ל- מוסינזון
מאפה קיגל עם חמוציות