כפר סבא

יועץ מפתיע לכפר סבא

במועדון הכדורסל של הפועל כפר סבא רוצים תוך ארבע עונות לקפוץ מהליגה הארצית לליגת העל. לשם כך הוחלט להיעזר בפיני גרשון שישמש כיועץ על למועדון

זאב גולדשמיט 20/08/2019
צילום: עודד קרני, איגוד הכדורסל

את המינוי המפתיע של הקיץ ביצעה מועדון הכדורסל הפועל כפר סבא, שמינתה השבוע לא פחות מאשר את פיני גרשון כיועץ על למועדון, עם מטרה מוצהרת, לעלות לליגת העל בתוך ארבע שנים. במועדון החלו בגיוס ספונסרים על מנת שיוכלו לממש את שאיפותיהם.                                                                                 

הכדורסל בכפר סבא קיבל לאחרונה מכה בעקבות ירידה קבוצת הבוגרים לליגה השלישית, ואחרי שהבינו שנמוך יותר אין לאן לרדת, חושבים בגדול כיצד לקדם את הקבוצה שידועה בטיפוח שחקנים צעירים. במועדון ציינו שהמאמן המעוטר ביותר בכדורסל הישראלי, פיני גרשון, ילווה את קבוצת הבוגרים מהליגה הארצית, ואת מחלקת הנוער הגדולה של המועדון. בכפר סבא רואים בגרשון כמי שיטמיע תהליכי עבודה, יתן מענה מקצועי למאמנים והכל בשאיפה ומטרה אחת, העפלה לליגת העל עד שנת 2023.                                          

להפועל כפ"ס מחלקת נוער גדולה שמכילה כ-270 שחקנים צעירים. במועדון סבורים שקבוצת בוגרים בליגת העל, חלון הראווה של המועדון, יכולה למנף את כל המועדון ולתת לשחקנים הצעירים אמונה שגם הם יוכלו בבוא היום לשחק בליגת העל.                                        

יו"ר המועדון, מייק מקור: "בשנה שעברה המועדון שלנו הגיע לאירוע שיא בהיסטוריה שלו עם העפלת שתי קבוצות לערב הגמרים והעפלת תיכון כצנלסון לגמר ליגת העל לתיכונים. עם האוכל בא התיאבון. אנו מאמינים שפיני יסייע לנו לממש את המטרות שלנו ויחד נהפוך את מחלקת הנוער למובילה בישראל ונעפיל עם קבוצת הבוגרים, לראשונה, לליגת העל".                                                                         

כזכור, פיני גרשון משמש כיועץ באיגוד הכדורסל כמפתח כדורסל הגברים ויועץ מקצועי לכל נבחרות הגברים. מהלך הגעתו לכפר סבא התאפשר בזכות מעורבותם הפעילה של הנהלת המועדון, עו"ד צ'ארלי בוזגלו ובתמיכתו של ראש העירייה, רפי סער.  גרשון כיהן עד לאחרונה בתפקיד דומה בהפועל חבל מודיעין.                                    

בתוך כך, הפועל כפ"ס הודיעה כי אור מורדוך (20) ממשיך לעונה נוספת בקבוצה, בעוד בוגר מחלק הנוער, עילי שאול (18) עולה כיתה ומצטרף לסגל הקבוצה הבוגרת. בהפועל כפר סבא גאים בנבחרת הקדטים של ישראל, שהבטיחה את מקומה בדרג א' בשנה הבאה. צוות האימון של הקדטים כלל את אנשי המועדון הכפר סבאי, מאמן הנבחרת ברק דמיציאן, מאמן הכושר יובל טבת ושחקן הנבחרת ניר שפר.

 

עוד בכפר סבא
זאב גולדשמיט 21/11/2019
זאב גולדשמיט 20/11/2019
זאב גולדשמיט 12/11/2019
זאב גולדשמיט 07/11/2019
זאב גולדשמיט 05/11/2019
זאב גולדשמיט 31/10/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
מסביב לעולם
חוה הייטי
"המנחה של המדינה 2019"
הוגש כתב אישום נגד חברי כנופיית גנבי רכב
המו"מ להרכבת קואליציה נמשך
פאנל בחירות בתיכון מוסינזון
איזו מפלגה ניצחה את הבחירות בתיכון מוסינזון?
שיפוץ למופת
גבר טבע בחוף ים
מכת פתיחה