כפר סבא

שני מקרים של מעשים מגונים ברעננה

במקרה אחד, עובד בסופרמרקט עצר בחשד כי ביצע מעשה מגונה בצעירה בעת שסייע לה עם קניות. במקרה אחר, נעצר תייר בחשד כי ביצע מעשה מגונה בפומבי בפארק רעננה

מיכאל פרוסמושקין 25/08/2019
צילום אילוסטרציה iclip art

בימים האחרונים נחקרים במשטרה שני מקרים של מעשים מגונים, ללא קשר ביניהם, ברעננה.

צעיר מירושלים, שעובד בסופרמרקט, נעצר בסוף השבוע בחשד למעשים מגונים בצעירה. ביום חמישי האחרון התקבל במשטרה דיווח על חשד למעשים מגונים של עובד בסופרמרקט באזור התעשייה בכפ"ס.  שוטרים שהגיעו למקום הבחינו במתלוננת (28) ובאביה שסיפרו כי עובד המקום הציע לעזור להם להגיע עם עגלת הקניות שלהם לרכבם. בשעה שהאב העמיס את שקיות הקנייה ברכב, העובד החל לבצע מעשים מגונים במתלוננת, בכך שתפס אותה, חיבק אותה ונישק אותה בשפתיה.

השוטרים החלו בסריקות לאיתור החשוד ובחלוף כמחצית השעה החשוד, בן 20 ממזרח ירושלים,  אותר ונעצר. בדיון בעניינו בבית המשפט, סנגורו הכחיש את המיוחס למרשו.  מעצרו הוארך בארבעה ימים. בדיון לאחר מכן, לאחר שבוצע פעולות חקירה, התייצבה המשטרה, באופן תמוהה, עם בקשה לשחררו של החשוד בתנאים מגבילים, תוך הרחקה מהסניף של הסופרמרקט ברעננה.

בתוך כך, במקרה אחר, ביום שבת, דיווח אזרח על בפארק רעננה כי הבחין בגבר אחר כשהוא מבצע לכאורה מעשה מגונה בעצמו בפני עוברים ושבים. כוחות אכיפה ושיטור שהוזעקו למקום איתרו את האיש, על פי תיאור שנמסר להם, ברחוב ירושלים וביצעו את מעצרו של האיש – תייר בן 38 המתגורר בבית מלון בירושלים. הוא נלקח לחקירה ועל פי טענת המשטרה ביצע מעשה מגונה גם בפני שוטרת וכן איים על החוקרת והעליב אותה.  הוא הובא לבית משפט השלום בפ"ת, שם הוארך מעצרו במספר ימים.      


עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
שלג על עירי , הרצליה
הרצליה תכוסה לבן
הרוג בתאונת עבודה בכפר סבא
רב מרכז העיר והמקוואות הרב  בן ציון יעקב קרמר (שמאל)  ואברהם קורזוך מנהל מחלקת המקוואות(ימין)  בבדיקת כשרות בורות הטבילה במקווה החדש
סיור במקווה החדש הנבנה בשכונת קפלן בכ"ס
פעוט טבע בביתו - מצבו קריטי
מרכז הצעירים החדש שיוקם בחולון
נעים להכיר: ג'סיקה
"לא סוגרים את 'כנפיים של קרמבו'"
משפצים  את מבנה הצופים
משפצים את מבנה הצופים
אשר אמדו מלווה עסקי מטעם מעוף, וחני אלגביש מנהלת מעוף סניף הרצליה
קידום עסקים ברשת