כפר סבא

שיתוף פעולה על אזורי בין רשויות

שיתוף הפעולה, אותו יזמה עיריית כפר סבא בהובלת אגף משאבי אנוש והדרכה, עוסק בנושא עובדי הרשויות המקומיות וקידומם המקצועי והאקדמי

כתב לוקאל 27/08/2019
מפגש ראשון בין רשויות מקומיות, צילום: עיריית כפר סבא

יוזמה של עיריית כפר סבא: שיתוף פעולה על אזורי בנושא עובדי רשויות

עיריית כפר סבא, יזמה מפגש ראשון בין רשויות מקומיות, בהובלת אגף משאבי אנוש והדרכה של העירייה, בניהולו של צפריר רוזן.

במסגרת היוזמה החדשה, שמטרתה לקדם את עובדי הרשויות המקצועיות מבחינה מקצועית ואקדמית, יתקיים מפגש אחת לחודשיים בין כלל מנהלי אגף משאבי אנוש של אזור השרון, יחד עם נציגי עיריית לוד, שביקשו לחבור ליוזמה המבורכת וליישמה אף אצלם.

מפגש ראשון התקיים לאחרונה, במטרה להתחיל את שיתופי הפעולה בין הרשויות , ללמוד על האתגרים וכן לשתף זה את זו בידע ובטיפוח המשאב האנושי.

במפגש שהתקיים הציגו חברות ומוסדות אקדמיים החשיבות שבקיום שיתופי פעולה, דוגמת מילוי כיתת לימוד ללימודי תואר ראשון ושני אשר תינתן לעובדי הרשויות החברות באזור השרון  (כפר סבא, הרצליה, רעננה, רמת השרון והוד השרון ) בהנחה משמעותית של 5,000 שקלים, וכן הקלה בתנאי הקבלה ועוד.

משמעות שיתוף הפעולה תאפשר לעובדי עירייה לרכוש השכלה אקדמית במחיר מוזל. זאת ועוד, אם תתקיים כיתה המיועדת אך ורך לרשויות מקומיות יוכלו העובדים לזכות להטבות וסבסוד נוספים.

כאמור, למפגש הצטרפה גם מנהלת אגף משאבי אנוש של העיר לוד, אשר ביקשה ללמוד על המודל וליישמו באזורה.

ראש העיר, רפי סער: "עיריית כפר סבא מעודדת קידום מקצועי של עובדיה ומובילה שיתופי פעולה על אזוריים בתחומים שונים. אני מודה לצפריר על היוזמה המבורכת, של קידום עובדי העירייה ורווחתם".

מנהל אגף משאבי אנוש והדרכה, צפריר רוזן: "זכות גדולה הינה לרכז את כלל מנהלי אגפי משאבי אנוש של הרשויות אשר נמצאות באזור השרון, וזאת מתוך הראייה האסטרטגית של יצירת שיתופי פעולה לטובת ולמען עובדי הרשויות כולן, למקסום ההטבות וצמצום העלויות. עצם קיום המפגש, שמטרתו הנוספת הינה לשתף את הידע הרב הנצבר אצל כל רשות, היא לחלוק ולקדם מיזמים משותפים".

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
לראשונה בהוד השרון: טקס זיכרון לנספים בעליית יהודי אתיופיה
ממשיכים לנסוע בשאטל
אפי הנמר עם האופניים. אוכל להמשיך לעבוד
"אני מרגיש שניצחתי"
הצלחה לאירוע הספורט לילדים וצעירים בעלי צרכים מיוחדים
מדוע אין גדרות במצוקי החופים?
נבחרת רוטברג. אלופת הבית העליון
האימהות על הגובה
ראש של חזיר נתלה בכניסה לבית כנסת
מכניסים אור לחיים