כפר סבא

חשד: תושבי כפר סבא מכרו סמים לקטינים ובגירים

חמישה תושבי כפר סבא נעצרו בחשד כי במשך תקופה ארוכה מכרו סמים מסוג חשיש וגראס לקטינים ובגירים. בעת ביצוע המעצרים נתפסו כשבעה קילוגרמים של סמים

מיכאל פרוסמושקין 04/09/2019
המשטרה פתחה בחקירה (iclipart)

חמישה תושבי כפר סבא נעצרו ו - 11 חשודים נוספים עוכבו לחקירה בחשד לסחר ואספקה של סמים, קשירת קשר לפשע והדחת קטינים לשימוש בסמים.

במהלך חיפושים שבוצעו נתפסו כשבעה קילוגרמים של חומרים החשודים כסמים מסוג חשיש וגראס. מדובר בפרשיה המתנהלת ביחידה 105 בלהב 433 ויחידת יהלום ברשות המיסים ועניינה מכירת סמים לקטינים. על פי החשד, המעורבים, תושבי השרון ומרכז הארץ, כל אחד על פי חלקו, עסקו במשך תקופה ארוכה ובהזדמנויות שונות בסחר בסמים מסוג חשיש וגראס לבגירים וקטינים באזור המרכז.

על פי החשד, החשודים, כל אחד על פי חלקו, ניהלו את פעילותם הפלילית באמצעות אפליקציית העברת מסרים טלגרם אשר שימשה אותם לביצוע עבירות פליליות, ערוצי תקשורת ותיאום הסחר.

העצורים, שמיוצגים על ידי עורכי הדין דוד בוחבוט ואיריס אהרונוב,  הובאו לבית משפט השלום בראשון לציון לדיון בעניינם - שם הורתה השופטת לשחרר שלושה מהם. מעצרם של שני חשודים נוספים, שנעצרו לאחר ביצוע עסקת סמים, הוארך עד 8 בספטמבר. 

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
יור מועצת הנוער  יהונתן ברוסילובסקי-וייצמן וראש העיר משה פדלון מחזיקים במפתח העיר במליאת העירייה. (מימין) גזבר העירייה רוני חדד, מנכל העירייה יהודה בן עזרא, ממ וסגנית ראש העיר איה פרישקולניק
"לו הייתי ראש העיר"...
כפר סבא מצטרפת למיזם הייחודי של משרד הבריאות
כפר סבא מצטרפת למיזם הייחודי של משרד הבריאות
חינוך וקהילה בהוד השרון
הקדיש את בר המצווה להצלת חיים
להקים פסי האטה וכיכר
ציפי כהן. אלה תהומות שאי אפשר לתאר אותם
"דיכאון אחרי לידה יכול לקרות לכל אחת"
צעיר טבע בחוף ים בנתניה
אישה נספתה בשריפה בתל אביב
אישה נספתה בשריפה בתל אביב