כפר סבא

יו"ר חדש למועצת ארגוני המתנדבים

מאיר אהרוני נבחר בשבוע שעבר ליו"ר מועצת ארגוני המתנדבים בכפר סבא

כתב לוקאל 08/09/2019
צילום: מיטל מונבז

50 ראשי ארגוני המתנדבים בכפר סבא בחרו בשבוע שעבר יו"ר חדש למועצת ארגוני המתנדבים, מאיר אהרוני, לאחר שלוש שנות כהונה של היו"ר היוצא אפרים אריאלי.

התעוררות משמעותית שלא נראתה כדוגמתה חלה השנה בקרב המתנדבים והם מילאו את אולם בית המתנדב בכפר סבא. שלושה התמודדו על תפקיד היו"ר – השניים הנוספים הם ארז בוטל מניצן וניצן רייך מאיחוד הצלה.

ראשי הארגונים בחרו גם את שבעת חברי מועצת ארגוני המתנדבים: עזרא שמיע מצוות, אביבה שרייבמן ויעקב לביא ממועדון השרון, איריס שחר מיד שרה, עודד שוהם מרוטרי, רובי קינן מליונס, וציקי גבע. עם היבחרו לתפקיד פנה מאיר אהרוני אל שני המתמודדים לתפקיד היו"ר והציע להם להשתתף כחברים במועצת ארגוני המתנדבים.

בחירתו של מאיר אהרוני היתה ברוב סוחף של הקולות. אהרוני זכה לפני שלושה חודשים בפרס גלר להתנדבות, שימש נשיא רוטרי כפר סבא, מזה חמש שנים פעיל במועצת ארגוני המתנדבים, ומהפעילים בקרן סיוע לנזקקים בכפר סבא, במסגרתה גייס תרומות בסכומים גבוהים למען קהילת הנזקקים.

מאיר אהרוני היה  מורה ומרצה לספרות וללשון, עיתונאי מעריב בנגב\ שליח הסוכנות היהודית בלימה, פרו, יחד עם רעייתו הסופרת שרה אהרוני. כתב יחד עם שרה סדרה של 16 ספרי מידע במתכונת אנציקלופדית על ישראל. בין ספריהם: "מי ומה בשרון", ספר היובל בן שני כרכים, ישראל 2000 (בעברית ובאנגלית), ספר ישראל – 60 שנה למדינה (עברית ואנגלית) ועוד.

מועצת ארגוני המתנדבים היא גוף-על המאגד כ-100 ארגונים ועמותות הפועלים בכפר סבא למען הקהילה.

הבחירות נוהלו באמצעות שח"ק – שירותים חברתיים קהילתיים, והעומדות בראשו: רוזי נוימן, סילביה גלמן בקר ושגית לוק פדרמן.

ראש העיר בירך את אהרוני, היו"ר הנבחר, והודה ליו"ר היוצא אפרים אריאלי, על פעילותו.

שאלנו את מאיר אהרוני, מהן תוכניותיו כיו"ר מועצת ארגוני המתנדבים לשנתיים הבאות, והוא השיב: "ראשית, נדאג לחשוף מידע בסיסי על כל אחד ממאה הארגונים הפועלים בעיר למען הקהילה, נכיר את תחומי תרומתם ונלמד את צרכיו של כל ארגון. אדאג לשיתופי פעולה בין הארגונים על מנת להפיק את המרב מהפעילות הרוחשת בכל גוף התנדבותי."

לא נותר לנו אלא לאחל הצלחה ליו"ר.

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
אירועי חודש נובמבר לגיל השלישי
ניתוח עיצוב והגדלת ישבן
צריכים לשרוף זמן עד הטיסה? כך תעשו זאת
צריכים לשרוף זמן עד הטיסה? כך תעשו זאת
הצגות, מיצג, הרצאה ומפגש העצמה
תושבי רמה"ש הפגינו בנושא ראש החזיר
צנחה לתחתית
שלל הגניבות: מוצרי מזון בשווי אלפי שקלים
שלל הגניבות: מוצרי מזון באלפי שקלים
צחי שריב התפטר מתפקידו