כפר סבא

אישום: פרץ לרכבי אספנות בכפר סבא

צעיר מהשטחים הואשם כי פרץ למספר רכבי אספנות וגנב את הרכבים או את הרכוש שהיה בתוכם

מיכאל פרוסמושקין 12/09/2019
רכבי אספנות , צילום אילוסטרציה freepic

צעיר, בן 26, מהשטחים הואשם השבוע כי פרץ לרכבי אספנות בכפר סבא וגנב אותם או את רכוש מתוכם.

כתב אישום שהוגש נגד הצעיר מייחס לו ארבעה אישומים בגין עבירות של גניבת רכב, פריצה לרכב, כניסה לישראל שלא כחוק, נהיגה ללא רישיון נהיגה שמעולם לא הוציא, הפרעה לשוטר והחזקת נכס החשוד כגנוב.

מכתב האישום עולה כי כבר ב – 26 בספטמבר 2018 פרץ הצעיר לרכב אספנות שחנה ברחוב הכובשים בכפר סבא וגנב מתוך הרכב מסך מגע בשווי של 3,500 שקל ונמלט מהמקום. עוד נטען בכתב האישום כי במקרה אחר ב – 30 ביוני פרץ הצעיר לרכב ברחוב שיבת ציון בכפר סבא, הניע את הרכב ונהג בו עד שהעביר אותו לשטחי הרשות הפלסטינאית. בתוך כך, ב – 28 ביולי השנה פרץ הנאשם לרכב אספנות ברחוב העמק בכפר סבא, הניע אותו ונטש אותו בסמוך לצומת אורנית כאשר ברכב אזל הדלק.

באישום נוסף נטען כי ב – 7 ביוני אשתקד נכנס לישראל שלא כחוק, שהה בצומת הרחובות קיבוץ גלויות ואסירי ציון בכפר סבא והחזיק באופני הרים וטלפון נייד החשודים כגנובים. יש לציין כי בגין אישום זה כבר הוגש כתב אישום זה מכבד, אך הוא נמחק בשל אי התייצבותו לדיונים.

כתב האישום נגדו מתבסס בין היתר על טביעות אצבע שנמצאו, צילומי מצלמות אבטחה ועדויות. מנגד, בחקירתו הסביר את הימצאות טביעות האצבע בכך שאמר שבעבר שטף כלי רכב, אך לטענת התביעה גרסה זו לא תואמת את הראיות. 

מבקשת המעצר עד תום ההליכים עולה כי באמתחתו שבע הרשעות קודמות בעבירות רכוש ועבירות נוספות והוא ריצה בגין כך תקופות מאסר ממושכות.  בגין הרשעתו האחרונה תלויים ועומדים כנגדו מאסרים מותנים.

עוד בכפר סבא
מיכאל פרוסמושקין 10/10/2019
מיכאל פרוסמושקין 10/10/2019
מיכאל פרוסמושקין 07/10/2019
מיכאל פרוסמושקין 04/10/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
צילום עכשווי בינלאומי
בת ים זוכרת את י"א חללי מינכן
זוכי פרס גלר
פרס גלר
ארז ברט פורש מהמרוץ, חובר לודמני
ארז ברט פורש מהמרוץ, חובר לודמני
תאונת דרכים בכביש 531
השקעת נדלן של משרדים בשווקים משניים
השקעת נדל"ן של משרדים בשווקים משניים
סוכות בסוכת הנשיא
תלמידי בית ספר . יסעו בשאטלים
שאטלים לתלמידי רעננה