כפר סבא

הפגנת מחאה של הורי ילדים בגני יול"א

הורים לילדים בגני היול"א מתכוונים להפגין במחאה להשאיר את שעת הארוחה בגנים בשעה 13:00

זאב גולדשמיט 15/09/2019
ארוחה בגני ילדים , צילום אילוסטרציה: freepic

הפגנת מחאה של הורי ילדים בגני יול"א כפר סבא מתוכננת למחר (שני , 16.9.19) בשעה 17:00 מול בניין העירייה במטרה להשאיר את הגשת ארוחת הצהריים לילדים בשעה 13:00.

כזכור, המחלקה לגננות בהסתדרות החליטה לדחות את שעת הגשת ארוחת הצהריים לשעה 13:30 עם נטייה לכיוון השעה 14:00, אבל ההורים טוענים שילדיהם רעבים כבר בשעה 13:00, והם נאבקים להשאיר את שעת הארוחה כפי שהיתה עד כה.

בפלאייר שחולק בסוף השבוע המבשר על ההפגנה, נכתב: "הילדים רעבים, עייפים וחסרי סבלנות. גם אנחנו המבוגרים לא אוכלים בשעה 14:00 ואין סיבה שהילדים שלנו יצטרכו ללמוד לדחות סיפוקים ויהיו רעבים עד 14:00. ילד עייף ורעב לא סופג פדגוגיה. בנוסף, הדבר ימנע שינה מילדי הטט"ח".

ועוד נכתב בפלאייר: "יחס של שני אנשים על 35 ילדים רעבים בזמן חלוקת האוכל  אינו אחראי – הדבר יוביל לעיכוב בחלוקת האוכל, חוסר תשומת לב לילדים בזמן הארוחה ובזמן הארגון לאחר הארוחה. סייעות רפואיות הולכות ב 14:00 ולא ייתכן שילדים אלרגיים יאכלו ללא נוכחותן".

עוד טוענים ההורים, שהגננות בעצמן נגד המהלך ושההתארגנות עם האוכל, לפני ובעיקר אחרי הארוחה, לא יכולה להיעשות ע"י שני אנשי צוות בלבד.

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
סגווי בִשביל ישראל
מסע חוצה ישראל בסגווי יוצא לדרך
מנהיגות הורים לילדים/בוגרים עם צרכים מיוחדים בטקס סיום קורס הכשרה שעברו
חדש ברעננה: קבוצת מנהיגות של הורים לילדים עם צרכים מיוחדים
וילה רמה , יעבור חידוש?
המבנים הישנים יחודשו במסגרת פינוי בינוי?
הגדלת אחוז הסטודנטים יוצאי אתיופיה
נועה ורז. כלים לחיים
שלום עושים במכות
אישה נהרגה מפגיעת רכב בירושלים
נעצרה בגמר
ילדי גן זית במפגש מרתק
ילדי גן זית במפגש מרתק