כפר סבא

ראש השנה באנושופ מרקט - 100% קניה חברתית

עמותת אנוש מציגה: יריד המתנות החברתי לראש השנה תש"פ - מתנות מקוריות עם ערך חברתי המיוצרות על ידי מתמודדים עם מגבלה נפשית

גרציה 15/09/2019
צילום באדיבות עמותת "אנוש"

עמותת אנוש תקיים לפני החג את "אנושופ מרקט" - יריד מכירות מיוחד לכבוד ראש השנה. ביריד יעמדו למכירה מוצרים ייחודיים מקולקציית החג החדשה. כל רכישה ביריד, מספקת תעסוקה והכנסה נוספת למתמודדים עם מגבלה נפשית ומסייעת לשילובם בקהילה. היריד יתקיים בסמטת אנוש בכפר סבא בצמוד לבית אנוש בעיר.

גם בראש השנה הקרוב מציגה עמותת אנוש, העמותה הישראלית לבריאות הנפש, מתנות ומארזים מרהיבים לחג. יריד המתנות החברתי של העמותה יתקיים בתאריכים 23-26/9 , ימים ב'-ד' בין השעות 10:00-19:00 וביום ה' בין 10:00-15:00 בסמטת אנוש 3 בכפר סבא.

כל המוצרים, מיוצרים על ידי מתמודדים עם מגבלה נפשית, העובדים במרכזי התעסוקה של אנוש ברחבי הארץ. הרווח ממכירת המוצרים, מועבר ישירות למתמודדים - על מנת לסייע להם להשתלב בקהילה ולחזור ולחיות חיים מלאים ובעלי משמעות. המסגרת התעסוקתית מהווה מודל שיקומי, שבו מתמודדים עם מגבלה נפשית, מקבלים הכשרה וכלים שיעזרו להם להשתלב בתעסוקה בשוק. כמו כן, הרווח ממכירות המוצרים, מועבר ישירות למתמודדים כתגמול על עבודתם ומהווה מקור הכנסה נוסף.

אנוש, העמותה הישראלית לבריאות הנפש מפעילה כ– 25 מרכזים תעסוקתיים שבהם יוצרים המתמודדים מגוון רחב ואיכותי של מוצרים מרהיבים שמתאימים כמתנה לכל הזדמנות- חגים, יום הולדת, חג האהבה, יום המשפחה, לגננת/למורה וכו'.

עמותת אנוש מאפשרת גם רכישה בהיקפים גדולים של מתנות לעובדים עבור חברות וארגונים. לרכישה אונליין: www.enoshop.co.il

 

אודות עמותת אנוש

עמותת אנוש, העמותה הישראלית לבריאות הנפש, הוקמה לפני 40 שנה, במטרה לסייע למתמודדים עם מגבלה נפשית ולבני משפחותיהם. במהלך השנים, פיתחה העמותה שירותי שיקום חדשניים ופורצי דרך, המבוססים על התאמה אישית ועל ערכי גישת ההחלמה, המאפשרים לאדם לחיות חיים מלאים ובעלי משמעות.

 

כיום מפעילה אנוש למעלה מ-70 מרכזי שירות למתמודדים ומרכזי ייעוץ וסיוע לבני משפחה בכל רחבי הארץ. לעמותה כ - 700 עובדים מקצועיים ומאות מתנדבים, המספקים מענה בתחומי דיור, תעסוקה, חברה ופנאי וייעוץ למשפחות.

בתהליך השיקום מושם דגש על השתלבות המתמודד בסביבה שבה הוא חי ועובד, תוך התייחסות מקצועית לא רק אליו כפרט, אלא גם למשפחתו ולחברה הסובבת אותו. התהליך מעוצב כך, שיעניק לאדם תחושת שייכות לקהילה, ביטחון ותקווה.

עמותת אנוש, היא הארגון הגדול ביותר, המספק שירותי שיקום בתחום בריאות הנפש בישראל. השירותים ממומנים ברובם על ידי משרד הבריאות, באמצעות סל שיקום. אנוש פועלת לקידום זכויותיהם של אנשים המתמודדים עם מוגבלות נפשית ושל בני משפחותיהם, באמצעות פעולות סנגור, שינוי מדיניות וקידום חקיקה.

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
מנתח פלסטי מומחה
מנתח פלסטי מומחה
עדי רייך- הלוי
מינוי חדש בעיריית רעננה
פוענח רצח סמר חטיב מיפו
פרסום ראשון: סופש של אלימות בקרב צעירים
פרסום ראשון: סוף שבוע של אלימות בקרב צעירים
רוסלנה רודינה
נבחרת הסלבס החדשה של רשת גלי
יור המועצה הדתית ברעננה, אריה פרידמן ואשתו אסטי
יו"ר המועצה הדתית ומשפחתו חגגו את ליל הסדר בבייג'ין
לוח הצגות ומופעים לשבוע הקרוב
לוח הצגות ומופעים לשבוע הקרוב
מוחים נגד יוקר המחיה