כפר סבא

מכוון הכי גבוה שאפשר

הרבה כבוד לנבחרות הבנים בכדורעף ובכדורסל של התיכונים גלילי וכצנלסון בכפר סבא שפתחו את ליגות העל בניצחונות. גיל ריב, מאמן נבחרת הכדורעף, מכוון הכי גבוה שאפשר

זאב גולדשמיט 18/09/2019
גיל ריב (באמצע), מכוונים לזכייה באליפות צילום: באדיבות המועדון

ליגת התיכוניים בכדורסל יצאה בשבוע שעבר לדרך עם שלב הבתים.  באליפות התלמידים, נבחרת תיכון כצנלסון אירחה במשחק הפתיחה ביום שישי את תיכון שמעון בן צבי גבעתיים וניצחה 66:79.  המשחק הבא של כצנלסון יהיה ביום חמישי (19.9) כשתארח את תיכון משה שרת נתניה. בקרב התלמידות, נבחרת תיכון רבין כפר סבא תיכנס למעגל המשחקים בשבוע הבא כשיתארחו אצל אוסטרובסקי רעננה לדרבי שרוני (25.9) מסקרן. גם ליגת התיכונים בכדורעף יצאה בשבוע שעבר לדרך, כשלתיכון גלילי כפר סבא יש ייצוג הן בבנות והן בבנים.                                                                                     

נבחרת התלמידים בניצוחו של גיל ריב פתחה בניצחון חלק בשלוש מערכות על מעיין שחר עמק חפר עין החורש 0:3. המערכה הראשונה הייתה מרתקת והסתיימה בניצחון הכפר סבאים 27:29. בהמשך עמק חפר נשברה וכפר סבא ניצחה בקלילות במערכות השניה והשלישית 14:25, 25:18.

המשחק הבא של תיכון גלילי יהיה ב- 23.9 בחוץ נגד מוסינזון הוד השרון. בשנה שעברה נבחרת הבנים בכדורעף סיימה במקום השני, אחרי הפסד בגמר למבואות עירון. מאמן התלמידים גיל ריב: "כל שנה אנחנו מגיעים לשלבים הגבוהים, וגם השנה אנחנו מכוונים הכי גבוה שאפשר, לזכות באליפות. הסיכויים שלנו טובים. הניצחון על עין החורש היה מלווה במתח, כי זה משחק פתיחת עונה, אבל ככל שהשתחרר היינו יותר טובים. מה שמייחד את הקבוצה של 'גלילי' זה הגיבוש והביחד, הם לומדים ומשחקים יחד הרבה שנים, ניצחו בהרבה גמרים. כולם משחקים גם בהפועל כפ"ס, וחלק נכבד מהשחקנים משתייכים לנבחרות הנוער והנערים של ישראל".                                                                    

נבחרת התלמידות של תיכון גלילי, בהדרכת אלעד שפגט, פתחה את עונת התיכוניים ביום רביעי נגד תיכון חדרה (אתמול, לאחר סגירת הגיליון). בשבוע הבא תשחק בחוץ נגד מבואות עירון  מ.א. מנשה. כזכור, בנות גלילי זכו בעונה שעברה באליפות המדינה.

עוד בכפר סבא
כתב לוקאל 08/12/2019
זאב גולדשמיט 05/12/2019
זאב גולדשמיט 26/11/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
יריד עבודה בהייטק לבוגרי פיתוח תוכנה
טרגדיה: לקה בליבו תוך כדי נהיגתו - ומת
חושבות מחוץ לקופסא
גונבי זהויות יתקלו מעתה בקשיים
"גונבי זהויות" יתקלו מעתה בקשיים בניכוי מס
עתידים לתעשייה
"עתידים לתעשייה"
מבשלים בשפת הסימנים
סדר פסח בבית ספר פעמונים
סדר פסח בבית ספר פעמונים
זיקית פנתרית
חפשו אותי