כפר סבא

שינויים בהנהגת הורי הגנים בכפר סבא

יו"ר ועד הורי הגנים, שרון שיינין, פורשת מתפקידה

זאב גולדשמיט 24/09/2019
יו"ר ועד הורי הגנים בכפר סבא, שרון שיינין, צילום: פרטי

יו"ר ועד הורי הגנים בכפר סבא, שרון שיינין, הודיעה על סיום תפקידה. צביקה דוידוביץ נבחר ליו"ר החדש ויחליף אותה בקרוב.

"הבן שלי עלה לכיתה א' וכעת, אני יחד איתו, נפרדת מוועד הגנים העירוני ועוברת לעשייה בבית סיפרו המתפתח" כתבה שיינין בהודעת הפרידה, שבשנה האחרונה נאלצה להתמודד עם נושא סגירת גנים ושינוי בשעת ארוחת הצהריים בגני יול"א. "נקודה זו היא הזדמנות טובה לעצור, להתבונן ולסכם. היתה זו שנה רצופת אתגרים, שינויים ומשימות. כמות הנושאים שהובלתי השנה, יחד עם חברי ועד הגנים היקרים הם רבים ומגוונים... לא יכולתי לבחור נקודה מדויקת יותר לסיים את תפקידי כיו"ר ועד הגנים מאשר ההישג המשמעותי של קיבוע שעת הארוחה.

זוהי סגירת מעגל עבורי בהתחשב בכל שלפני שלוש שנים הקמתי והובלתי את המחאה הראשונה לשימור מודל היול"א ושעת הארוחה עם חבורת אימהות אמיצות. במהלך המחאה, מנהלת האגף דאז אורלי פרומן אמרה לי, כי הדרך הטובה להשפיע היא ע"י הצטרפות לוועד. הקשבתי לעצתה המלומדת וכך הגעתי לתפקיד, וכעת ששעת הארוחה התקבעה סופית,  אין זמן מתאים מכך עבורי להמשיך הלאה".

לאחר שהודתה לחברי הוועד שעבדו איתה ונתנו בה אמון וליו"ר  הנהגת ההורים העירונית, סיגל קוצ'מן, כתבה: "חינוך בגיל הרך הוא חלון זמן קריטי להשפיע על דור העתיד, בשלב שהם מוכנים וצמאים לספוג את כל התוכן שניתן להם.  השקעה בגיל זה היא השקעה לשנים, לדורות ולכן חשובה כל-כך".

שרון שיינין מסרה :
"היתה לי הזכות להוביל את ועד הגנים בשנה קריטית זו. לשמחתי הצלחנו להשפיע ולהביא להשגים חשובים ומהותיים בעבור הילדים והוריהם, אחד המשמעות עם שבהם הוא קיבוע שעת הארוחה ב-13:15, שמשמעותו העיקרית הוא שימור מודל היול״א המוצלח. השיג זה הוא בזכות הניהול האישי והמדוייק, של ראש העיר, רפי סער, כמו גם התמיכה הברורה שלו בעמדת ההורים. 
"אני רוצה להודות מעומק ליבי לראש העיר, רפי סער ומחזיקת תיק החינוך, אוסנת ספורטה. שתמיד היו נכונים לשמוע, לפעול ולעשות למען הילדים בעיר. הרגשנו לאורך כל הדרך שדלתם תמיד פתוחה בפנינו. מאז שהודעתי על סיום תפקידי, קיבלתי עשרות פנית, שריגשו אותי מאוד. אין דבר ממלא יותר ומספק יותר, בעשייה התנדבותית, מלדעת שהעשייה נראת ועוד יותר שהיא מוערכת.  אני רוצה להודות לכל אלו התקשרו וכתבו לי. זה לא מובן מאליו, ריגשתם אותי מאוד. 
וכן להודות לחברי לוועד הגנים העירוני. רק בזכות הצוות המנצח הזה, שהקדישו שעות רבות בוועד, השגנו את כל ההשגים הללו. 
"ועכשיו רבים מהם ממשיכים, אחרים מצטרפים, צביקה דווידוביץ נבחר כיור ועד הגנים החדש. אני מאחלת לו הצלחה רבה וסמוכה ובטוחה שהם ימשיכו לדאוג ולפעול למען הילדים בעיר, באותה מסירות, השקעה ואיכפתיות".
 

 


עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
רימון הושלך לעבר בית ברמת השרון
התשואות על דירות בעכו הגבוהות באזור
צאלה וקסמן-גונן, סמנכלית שירות והסברה בעיריית כפר סבא
מעיריית כפר סבא להייטק
דליה מנטבר
לעבור את פסח בלי קילוגרמים מיותרים
היכן ההסעות למטרו ווסט?
לא שותקות
הגנה על ילדים ברשת האינטרנט
פרלמנט נוער ארצי להגנה על ילדים ברשת האינטרנט
גידול בגודל של כדור טניס
גידול בגודל של כדור טניס