כפר סבא

צליחה נעימה

כתשעים שחיינים ממועדון הפועל כפר סבא-בית ברל השתתפו בשבת שעברה בצליחת הכנסת המסורתית. במהלך האירוע העניקו המאמנים פרסים לשחיינים מצטיינים

זאב גולדשמיט 26/09/2019
מאמני האגודה מעניקים גביעים למצטיינים צילום: באדיבות מועדון השחיה

בשבת התקיימה צליחת הכנרת ה-66 בהשתתפות שחייני הפועל כפר סבא בית-ברל, שניצלו זאת לאירוע גיבוש מסורתי לפני תחילת העונה. כשתשעים משחייני האגודה השתתפו באירוע השחייה השנתי שחוצה את הכנרת במסלול של 3.8 ק"מ. השחיינים יחד עם המאמנים והוריהם בחרו לצאת לאירוע כבר בערב הקודם ולבלות את הלילה בחוף גופרה מלווה בארוחת ברביקיו מושקעת במיוחד שארגנו ההורים. בסיום המשחה קיבלה האגודה גביע לציון הקבוצה השלישית בגודלה שהשתתפה במשחה השנה. מיד בסיום הצליחה עלו השחיינים של הפועל כפר סבא בית ברל על האוטובוסים וחזרו הישר לאירוע פתיחת שנה של המועדון, שהתקיים בגן האירועים "צל החורש" הגובל עם בריכת בית-ברל.                                                     

את האירוע פתח מנכ"ל האגודה הנכנס, גלעד רפאלי, שפרס בפני ההורים והשחיינים את התקדמות האגודה בשנה שחלפה וציין את המטרות לקראת השנה החדשה. במהלך האירוע המאמנים העניקו פרסים למצטיינים. שחר הראל ועדן גולדנברג הוכתרו כשחיינים המצטיינים לבוגרים וקיבלו מילגת הצטיינות מחברת ספידו. סלים סמארה ושי רפאלי הוכתרו כשחיינים המצטיינים לגילאים הצעירים. כמו כן, בחרה האגודה להוקיר את שחייניה הבוגרים: רועי גלנטי, דור דהן וזיו רפאלי, ששחו באגודה במשך שנים רבות וכעת מתחילים בדרכם הצבאית.                                                                            

את האירוע קינחו השחיינים והוריהם בארוחת ערב. אנשי המועדון ניצלו את המעמד כדי לאחל למאמן הראשי באגודה, רז בן-שושן, מזל טוב לרגל נישואיו הקרבים עם בחירת ליבו באמצע חודש אוקטובר.

עוד בכפר סבא
זאב גולדשמיט 05/12/2019
זאב גולדשמיט 26/11/2019
זאב גולדשמיט 21/11/2019
זאב גולדשמיט 20/11/2019
זאב גולדשמיט 12/11/2019
זאב גולדשמיט 07/11/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
פרוקיט בית בחורש של קבוצת לוינשטין ביקנעם
בכמה נמכרה וילה ביקנעם?
זוג קשישים נפגעו בשריפה בהרצליה
צנתור לב מיוחד במינו
צנתור לב מיוחד במינו
שומרת על יציבות
שומרת על יציבות
דדי החתול הכתום מבקר אצלכם בבית
דדי החתול הכתום מבקר אצלכם בבית
רוכב אופנוע נפצע בינוני באשדוד
פרי יגור , פגישת עבודה ראשונה
מחזירים את הירוק לעיניים
רון אקרמן, הזכיין  המקומי
רשת תיווך הנדל"ן הבינלאומית 'קלר וויליאמס' הגיעה לתל אביב