כפר סבא

חשד: עובד עירייה חשוד באיום בנשק

המשטרה עצרה עובד עירייה בחשד כי איים באמצעות נשק של אשתו השוטרת להתאבד. לטענתה, מנע ממנה גם לצאת מהבית ובעבר אף תקף אותה

מיכאל פרוסמושקין 10/10/2019
איים בנשק , צילום אילוסטרציה freepic

עובד באחת הרשויות המקומיות בגזרת משטרת כפר סבא נעצר בחשד כי איים לשים קץ לחייו באמצעות נשקה של אשתו שהינה שוטרת, וכן נחשד בעבירות כלפיה.

החשוד, בשנות ה – 30 לחייו, נעצר לפני ראש השנה על ידי משטרת כפר סבא בחשד כי לקח את נשקה של אשתו שהינה שוטרת, הצמיד לראשו ואיים להתאבד. כמו כן, טענה אשתו כי בעבר תקף אותה.

החשוד הובא לבית משפט השלום בפ"ת, שם ביקשה המשטרה להאריך את מעצרו בשלושה ימים. במהלך הדיון התייחסה השופטת אופיר כתבי – ריבלין, לחשד המיוחס לחשוד וציינה: "על רקע סכסוך רומנטי, פרצה מריבה בין החשוד לבת זוגו, במהלכה אחז החשוד באקדח של בת זוגו שהינה שוטרת, הצמיד אותו לרקתו ואיים כי יפגע בעצמו, ולאחר מכן חסם את דרכה כאשר ביקשה לצאת את הבית. כמו כן, על פי החשד לפני שנתיים דחף החשוד את המתלוננת".

סנגורו של החשוד טען במהלך הדיון כי מרשו ככל הנראה היה שיכור בעת ביצוע המעשה, דבר שלא אופייני לו.  בתום הדיון קבעה השופטת כי מעיון בחומר החקירה קיים חשד סביר הקושר את החשוד לעבירות המיוחסות לו, עם זאת נוכח העובדה כי החשוד איים לפגוע אך ורק בעצמו וכי מלבד אותה דחיפה לפני שנתיים - לאור כל אלה, החליטה השופטת לשחרר את החשוד למעצר בית בן מספר ימים ובתנאי הרחקה מאשתו למשך כשבועיים. סנגורו של האיש הגיש ערר על מעצר הבית תוך שהוא מציין כי איום בהתאבדות אינה עבירה.

במהלך הדיון בערר, ציין השופט יעקב שינמן כי "האירוע לא התמצה אך ורק בהצמדת הנשק לרקה אלא גם במניעת יציאתה של המתלוננת מביתה כשהתינוקת המשותפת של שניהם על ידיו בסמוך לאחר האיום בהתאבדות". לאור כך, השופט דחה את הערר והשאיר את החלטת השחרור על כנה.

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
שרים ורוקדים בשמחת התורה
תלמיד נשכח נעול בכיתה
אישום: גנב בתחבולה מבית עסק בו עבד
פצוע בקטטה בקריות
קונצרט מיוחד בהרצליה
שבוע הכי טוב להיות טוב בהוד השרון יצא לדרך
"הכי טוב להיות טוב" בהוד השרון
וילות במרכז הארץ
אושרה הפחתת הארנונה בהוד השרון