כפר סבא

אלימות בגן ילדים בכפר סבא

בעקבות טענות לאלימות מצד אחד הילדים בגן כלפי ילדים אחרים וצוות הגן, הסתדרות המורים השביתה את הגן לשעתיים

מיכאל פרוסמושקין 10/10/2019
אלימות בגן הילדים, צילום אילוסטרציה i clip art

גן של עיריית כפר סבא, בשכונה הירוקה, הושבת ביום ראשון השבוע לשעתיים בעקבות טענות לאלימות של אחד הילדים כלפי צוות הגן וילדים אחרים.

מהסתדרות המורים נמסר כי ההחלטה להשבית את הגן התקבלה, "בעקבות מקרה אלימות מתמשך של ילד כלפי גננת, סייעת וכלפי ילדי גן בכפר סבא".  על פי הסתדרות המורים מתחילת השנה, ילד כבן 5, נוהג באלימות פיזית ומילולית קשה כלפי הילדים וכלפי צוות הגן. כמו כן, הילד פגע ברכוש הגן.

על פי ההסתדרות, הצוות פגוע ברמה הנפשית והפיזית ומספר ילדים בגן נמצאים בחרדה סביב אירועי האלימות הקשים. ביום שישי שעבר חל אירוע נוסף בו הילד שבר והעיף את רכוש הגן ונקט באלימות כלפי הצוות.

עוד ציינו בהסתדרות המורים, "לפני שבועיים התקיימה ועדה בין מקצועית דחופה עם ההורים ועם כל הגורמים המטפלים. ההורים שיתפו פעולה, אך ביקשנו שבנוסף לטיפול ארוך הטווח, על ההורים לגשת לעזרה דחופה לאור המצב הקשה מאוד". יו"ר תא הגננות בהסתדרות המורים, ענת דדון, אמרה ל"קול הכפר"  כי שוחחה עם ראש העירייה, רפי סער, שהבטיח, לדבריה, כי סייעת נוספת תתווסף לגן כבר מהשבוע.

מהסתדרות המורים נמסר: "לא נקבל ונכיל שום סוג של אלימות כלפי צוות ההוראה וכלפי ילדי הגן. צוות הגן אינו מוכן יותר לשאת את ההשפלה הפיזית והנפשית".

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
"הבניין שלנו לא ישרוד רעידת אדמה"
האדריכלית חנה חרמש
מהנדסת עיר חדשה בהרצליה
עדן רפאלי
פסטיבל נווה נאמן הראשון
אירועי חודש נובמבר לגיל השלישי
שמלת פוקסיה
חדש ב "מקימי": קולקציית "פלאס סייז" בחנויות
מקבלים משוב דיגיטלי
מקבלים משוב דיגיטלי
בטכניון חזרו ללימודים
בטכניון חזרו ללימודים
"יוצרים פורטרט" בחדרה